Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Manapság szinte az összes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság szinte az összes (több, mint aki nem ilyen) 16-25 közötti csaj preferálja a nyüzsgő nagyvárosi, bulis életet a csendes, harmonikus életvitellel szemben?

Figyelt kérdés
Néha fellépek társkeresőkre és ilyen 18-24 közötti lányokat nézek meg legtöbbször. Több társkeresőn lehet választani, és ki lehet írni, ki milyen életvitelt kedvel. Majdnem az összes lány, akit eddig megnéztem (100 és 150 között)mindig előnyben részesítette az éttermi étkezést a főzéssel szemben (tudnak egyáltalán főzni, vagy akarnak), előnyben részesítették a nagyvárosi életet a csendes, zöldövezettel szember, majdnem mind jobban kedveli a nagy társasságot a közeli ismerősökkel való barátkozástól, majdnem mind magas, kizárólag helyes pasit akar, majdnem mind jobban kedveli a puccos divatos ölttözködést a praktikus, sportos öltözködéssel szemben. Még sorolhatnám milyen tényezők között lehetett választani, de az biztos, hogy a kb 130 megszemlélt lányból 100 így vélekedett. Mitől változott ilyenné az életvitelük?
2013. jan. 21. 16:28
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Utána pedig minden esetben jön a sírás.
2013. jan. 21. 23:25
 12/13 anonim ***** válasza:

Ha a világ összes fájdalmát az itt válaszolókra akarod zúdítani, akkor rosszul teszed.

Ok, legyen meg a véleményed a dolgokról, de nem próbáld az itt válaszolókat meggyőzni arról, hogy mi a jó és mi a rossz.

Az általad képviselt életszemlélet neked jó, másnak rossz.

Nem kell ebbe nagyon belebonyolódni.

2013. jan. 22. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Kérdező, nagyon gyerekes a viselkedésed! Szerintem csak irigy vagy a közkedvelt és társasági emberekre! Attól, hogy valaki nagyszájú, bulizós, hülyéskedős, még ugyanúgy lehet értelmes, okos ember. Én jártam már ilyennel is és olyannal is és képzeld, nem a nagyhangú fiú vert át, hanem a csendes, nyugodt, állítólag jófiú. Két jófiúval is megtörtént ez. És még utánuk sem sírtam, senki után sem sírok!
2013. jan. 22. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!