Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Milyen véleménnyel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Milyen véleménnyel vagytok az olyan lányokról, akik jól informáltak gazdasági, politikai és társadalmi témákban, illetve logikus és racionális gondolkodásúak, érdeklődnek a tudományok iránt is?

Figyelt kérdés
Azt olvastam valahol még régebben, hogy az ilyen lányokat nem igazán szeretik a fiúk, mert "túl okosak" nekik és úgy érzik, hogy nem tudnak újat, érdekeset mutatni. Érdekelne a véleményetek. 21/L.

#fiú #lány #okos #racionális #jól informált
2013. jan. 22. 15:10
1 2 3 4 5
 1/50 A kérdező kommentje:
+ Van saját véleménye, érdeklődik a fiúsabb témák iránt is.
2013. jan. 22. 15:11
 2/50 anonim ***** válasza:
1%
Tehát lányról van szó? Akkor nem lehet "logikus és racionális gondolkodású" ... a kettő kizárja egymást! Mondhatni a világmindenség legnagyobb paradoxonját írtad le :-P
2013. jan. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
39%
Egy ideig kedveltem ezt, de mikor élőben megtapasztaltam, milyen a "butább félnek" lenni, megcsömörlöttem tőle.
2013. jan. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
100%
Nekem bejönnek ezek a lányok.
2013. jan. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 A kérdező kommentje:

caM008 válasza:

Na! :D Tudom, hogy ritka, de tényleg ilyen vagyok. :)

2013. jan. 22. 15:14
 6/50 anonim ***** válasza:
69%
Egyébként örülnék neki. Végre lenne egy nő, aki partner lenne egy beszélgetésben is és nem kellene magam mindig visszabutítani :-D
2013. jan. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tudnám értékelni és egy ilyen lánnyal hosszabb távra képzelném el a kapcsolatunkat. Ha esetleg nem érezném jól magamat mellette, akkor rám inkább ösztönzőleg hatna és továbbképezném magam.
2013. jan. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim válasza:
0%
Hát te ne kezdj el pasizni, az tuti!
2013. jan. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
29%

Ha ezt a lány így gondolja magáról, én azt gondolnám, mekkora arca van, vagy stréber, vagy "mi a fenéről lehetne vele beszélgetni", mert engem férfi létemre sem érdekel a politika és a társadalom, a tudomány csak discovery channel szinten, szóval nem okosnak találnám, hanem unalmasnak.

Ne a politikával meg ilyen baromságokkal törődjön...legyen kedves, legyen humorérzéke, vidám természete, odaadó és őszinte. Ezerszer többet számít, mint hogy mennyire "okos"

2013. jan. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 LeftBehind ***** válasza:
75%

Az ilyen lány olyan mint az indián síugró.

Biztos van...csak kurv@ nehéz elképzelni.

2013. jan. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!