Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Utcán hogy lehet ismerkedni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Utcán hogy lehet ismerkedni?

Figyelt kérdés
Lány vagyok, nem áll szándékomba, csak érdekel, egy csomó fórumon olvastam, hogy így ismerkedett meg vki a barátjával, meg ilyesmi.
2008. jún. 2. 21:34
 1/6 anonim válasza:
87%
Nekem például olyan volt, hogy a metrón ült szemben velem egy tök helyes srác, aki elég sokat nézett, aztán az astorián ő is leszállt, és a mozgólépcsőn megkérdezte, hogy lenne-e kedvem beülni vele valahova egy kávéra. Meg egy hasonló volt teával és nem helyes sráccal :D
2008. jún. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
:D:D:D:D lett belőle vmi? :D
2008. jún. 2. 21:51
 3/6 anonim ***** válasza:
87%

Nekem meg olyan volt, hogy barátnőmmel beszélgettünk egy padon, és közben néztük, hogy milyen autók mennek el előttünk. Egy autót többször is láttunk, a vezető is bámult ránk meg mi is rá, mert már olyan letűnő volt, hogy annyiszor látjuk. Aztán egyszercsak valaki megbökte a hátam... hát az a srác volt, akit annyiszor láttunk az autóban. Hozzá kell tennem, hogy kisvárosban lakunk, ezért láthattuk olyan sokszor a srácot fel-alá kocsikázni.

Meg még volt egy pár ilyen utcán ismerkedős történet, úgyhogy szerintem simán lehet az utcán ismerkedni.

2008. jún. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
87%
Nálam volt olyan, h Moszkva -téri metrónál egy pasi ment előttem, egyre lassabban ment, beértem, :( meg akart híni egy pohár vmire... de hamar visszautasítottam, h várom a barátom, mert a pasi 32volt, én meg 18 :D, pedig nem is volt pasim.....szal ...aki mer az nyer...mondjuk én sajnos pasinál nem mernék bepróbálkozni!
2008. jún. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát, nem tudom. Én tökre csodálkoztam, hogy ilyenek vannak..:D Bár lehet csak azért furcsálom mert engem állandóan ilyen unszimpatikus fazonok szólítgatnak le meg ilyesmi.
2008. jún. 3. 14:14
 6/6 anonim ***** válasza:
19%
én azt nemértem, h mért nem oyan szólít le, aki nekem is tetzik?
2008. jún. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!