Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem értem hogy miért szekálnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem hogy miért szekálnak meg mondják hogy meleg mert hllom hogy a hátam mögöt beszélnek mert répa gatyát viselek (világoskék) meg kicsit feltünöbb pólókat veszek fel. Nem vagyok meleg és sztem nem öltözködök ugy mint egy meleg. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
(17 éves fiú vagyok)jah és mielött mindenki azt hinné hogy nöi cuccokat hordok a gatyát meg a pólokat férfi osztályon vettem
2009. szept. 2. 21:06
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
68%

Jól van ne ellenkezzél már ennyire,hogy b*zi vagy :D

Valami tuti van benned, mert egy heteronak nem tetszenek az ilyen cuccok :D

2009. szept. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Am meg tudjuk hogy az ilyenféléknek mint te az anyja meg a mami varja a ruháit de néhány ember jár üzletekbe is hogy ott vegyen ruhát-.-
2009. szept. 2. 21:48
 13/22 A kérdező kommentje:
Milyen cuccok? a répagatya????????hááááááát nemtom honnan jöttél de én a városba elég sok embert látok répagatyába
2009. szept. 2. 21:50
 14/22 anonim ***** válasza:
74%
Az hogy a férfi osztályon vetted nem jelenti azt hogy férfi cucc.. lehet a nőiről vitték át direkt azért hogy megszivassanak.. xD:D
2009. szept. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

hát nemtudom ki hogy van vele..én nem aztnézem h hogy van felöltözve..hanem hogy jófej-e..persze szeretem megnézni a répagatyás srácokat:P

és kedves kommentelők nemkell mindenkinek reppernek lennie meg szakadt rokkernek vagy izléstelen hippinek..esetleg egy nyomorék pattanásos fejű anyuciöltöztetmelegítőbemindennap gyereknek..lehet valakinek stilusais nem?..öltözködésre egy kicsit emonak mondanálak kedves kérdező..ha nem haraxol meg érte..:)

13/l

2009. szept. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Ne végyél fel olyat, amit nem tudsz viselni!
2009. szept. 2. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

De jó, hogy nem ma vagyok tizenéves. Amúgy se répagatyát, se szakadt rokker, se rap, se anyuci öltözéket nem hordtam.

Nem vagy más mint egy elszúrt 17 éves... akit behálózott ez a sok bohóc.

2009. szept. 3. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Ja igen nem kell szakadt rokkernek meg hippinek meg rappernek meg anyuciöltöztetnek lennie , hanem legyen egy homokos emo ? Hát akkor ne csodálkozzon,hogy b*zizzák :D

Amúgy én teljesen átlagosan járkálok ;) Farmer , teniszingek azt csá ;) És nem b*ziznak és magamnak is tetszem :D köszi :D

2009. szept. 3. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

Mer neked ez a stilusod...

nem mindenki járhat teniszingbe ...

Am meg nem a nöi osztályról tették átt -.-

csak azt nem értem hogy pár ember mi a f*szért azt lesi hogy én mit vettem fel... én se lesem hogy mi a f*sz van rajta Pedig van pár ember aki durvábban néz ki..

Pl. (csaj) borotvált fel undoritóó vörös térdigérö acélbetétes

2009. szept. 3. 20:03
 20/22 A kérdező kommentje:
deee mégse lesem....meg szolom le
2009. szept. 3. 20:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!