Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Társkereső oldalon mit írjak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkereső oldalon mit írjak az első levelemben egy lánynak, hogy kapjak rá választ is? Kérlek konkrét példákat írjatok.

Figyelt kérdés

2013. febr. 1. 10:54
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:

Én is tapasztaltam már hasonlót. Először saját képekkel próbálkoztam, írogattam a lányoknak, és még csak a profilomat se nézte meg senki (a profilképem látszott az üzenet mellett).

Később letöröltem a saját képeimet, és feltöltöttem egy általam jóképűnek vélt férfi képét. Ekkor nem írtam senkinek, de a lányok maguktól írtak nekem.

Ezután meghagytam profilképnek a jóképű pasit, de visszatöltöttem mellé a saját képeimet, és a bemutatkozó szövegben leírtam, h azokon vagyok én. Ekkor mindenki, akinek írtam, megnézte a profilomat, de senki nem válaszolt.

Vajon miért?

2013. febr. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
Az abrakadabrás majomemberes kamufotó esetén nem a szimpátia döntött, hanem az alfahímkeresési beidegződés :)
2013. febr. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:

Őszintén, mint az elöttem beszélők leírták ha nemvagy feltünően jóképű nincs esélyed.

+ ha olyan oldalon vagy ahol látszik hány férfi és nő van regelve.

Meglátod, hogy az arány kb 1:6 hoz ( nő : férfi )

Ebből kiesnek a korban neked nem megfelelők, a feltünően ( nem túlsúlyos ) hanem tényleg kövérek. Valamint azok akik eleve azt írják kb : csak jó pasik.

Így az új arány durván 0.4: 6 , ebböl következik, hogy nemnagyon fogsz választ kapni. Ha meg igen, akkor max olyasmit," hogy még egy levél és tiltalak"

2013. febr. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:

tegnap 16:19


akkor küldök nekik egy képet a ma lelőtt, és egyben, nyárson megsütött mamutomról, és egyből multiorgazmusuk lesz :D

2013. febr. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
Tényleg remek, hogy a pasik itt rinyálnak a külső alapján válogató lányokról! Én nem vagyok hajlandó képet kirakni magamról, (amúgy átlagosan nézek ki, sokan szépnek tartanak, sokan nem) viszont elég részletes a bemutatkozó szövegem, így aztán elég kevés üzenetet kapok. Akik érdekesen, és érdeklődve írnak, azoknak mind válaszolok, de a tahó "beköszönőkkel" nem törődöm.
2013. febr. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
Utolsó, mindenkinek válaszolsz, kivéve a csúnyáknak, igaz? :)
2013. febr. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
25%
na látom olvasott szövegértésből gyenge voltál... egyébként 90%-ban olyanokkal álltam le levelezni, akik nem is tettek fel képet. erről ennyit
2013. febr. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
...és ha képcserére került sor, de nem azt kaptad, amire számítottál, akkor abba is maradt a levelezés. Ha esetleg mégsem, akkor is eldöntötted, h legfeljebb haver lehet az illető.
2013. febr. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
most komolyan, te milyen alapon gondolod magad szakértőnek és látnoknak? hadd tudjam már én jobban, hogy ÉN kinek válaszoltam és kinek nem!
2013. febr. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
Ismerünk téged, mert ugyanaz a szoftver fut rajtad mint az össze többi netes társkeresős pulykalányon.
2013. febr. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!