Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mondja már meg valaki, hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondja már meg valaki, hogyan szerezzek önbizalmat és merjek csajozni, ha alig haladom meg súlyban az 50kilót és raádaásul még 170cm magasra sem nőttem?

Figyelt kérdés
Én megértem és tudom, hogy minden csaj magas fiúról álmodozik, de én már nőni sem fogok az az igazság, meg az őseim sem valami magasak, talán még örülnöm is kéne, hogy egyáltalán ekkore lettem, viszont pocsék az anyagcserém, a hízás kb. olyna lehetletn feladat, mint a kövér embereknek lefogyni. Én csak egy olyan lányt szeretnék, aki a testi adottságaim ellenére is el tudna fogadni, pontosabban képes lenne vonzódni hozzám, tudom pofátlan dolog ilyet kérnem, mert ilyen lány úgysincs. Ez kb. olyan, hogy egy fiú vonzódjon egy 150kilós lányhoz, csak a csajoknál a fiúk úgy undorítóak, ha alacsonyak és vékonyak. Ha egy alacsony maci lennék, akkor is vonzóbb lennék, de ez az alacsony, sovány kategória a legundorítóbb a lányok szemében én úgy érzem.
2013. febr. 1. 11:34
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Nem vitatkozom. Engem nem zavar, úgy érzem, főleg az ő problémája, nem az enyém ez. :)
2013. febr. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Azért ha ennyien vélekedünk úgy, h alacsony és csúnya srácként esélytelenek vagyunk, akkor lehet benne vmi, nem?
2013. febr. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
Én is csúnya vagyok, alacsony, sőt, ami még a soványságnál is rosszabb: dagadt vagyok. De ennek ellenére nem adom fel, mert tudom, hogy amúgy értékes ember vagyok, és ha képes elvonatkoztatni a külsőmtől, akkor boldoggá tudom majd tenni azt a lányt, aki engem akar majd.
2013. febr. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Utolsó: és tetszettél már valaha egy lánynak?
2013. febr. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
24: Nem, még soha egyetlen egy lánynak sem tetszettem. De ez még nem zárja ki azt, hogy soha nem fogok majd olyan lányt találni, aki képes elnézni a hibáimat, cserébe amiért én is elnézem az ő hibáit. Én nem egy számomra tökéletes lányt keresek, hanem olyat, akit a hibái ellenére is szerethetek, és akitől ugyanezt várnám viszont. :)
2013. febr. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

Fel a fejjel fiúk. Mi mind olyan nők utódai vagyunk, akik inkább részesítettek előnyben olyan "csúnyább" férfiakat, akiknek ők voltak az egyetlenek, azok helyett a "helyesek, stb." helyett, akiknél ok lettek volna a sokadikak.

Pusztán biológiai, genetikai szempontból. Ez utóbbiak ugyanis nagyobb eséllyel "szelektálódtak ki" (és itt nem a férfi által nyújtott segítségre célzok).

2013. febr. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
#25 Ebbe ne nagyon éld bele magad, mert csalódni fogsz!
2013. febr. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Én pl 152cm-es lány vagyok és nem illene hozzám egy 2m-es pasi. Semmi bajom az alacsony srácokkal sőt a vékonyakkal sem úgyhogy nem kell elkeseredned kérdező:)
2013. febr. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim válasza:
Az én barátom 175 centi, és ő is sovány, de nekem így tökéletes, nem "cserélném le" egy 185 centis kigyúrt fiúra soha. :) Nekem azok nem jönnek be. Szóval a lényeg, hogy ne aggódj, vannak olyan lányok, akiknek te vagy a tökéletes, minden szempontból! :)
2013. máj. 31. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!