Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak szerintem igazságtalanság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem igazságtalanság, hogy mindig a fiúna kell beégetnie magát a csajoknál a folyamatos kezdeményezésekkel, ahol amúgy is csak a jó pasiknak van esélye igazából?

Figyelt kérdés

Rengeteg lánynál kezdeményeztem már, személyesn és neten egyaránt. Mostanság inkább neten szoktam, mert belefáradtam, a sok van barátom, most nem érek rá, nem ismerkedm ilyn helyen vagy csak szmplán jól eldugmálgatunk, de közben látom, hogy unja a fejem és más pasikra vágyik típusú élményekbe.

Vártam és reméltem, hogy majd lesz egy lány, akit ha leszólítok érezni fogm a szikrát, azt, hogy ő is akar engem és nem csak én teperek érte, de ez mindig elmaradt, sőt olyan is volt, hogy konkrétan úgy nézett rám a csajm, mintha meg akarna ölni gondolatban. Le is léptem hamar inkább, aztán ott van a másik kedvenc kategóriám, akik lerondáznak és azt hiszik ők a világ úrnői és nekik minden mocskos dolgot meg lehet tenniük a náluk bepróbálkozó fiúkkal. Leginkább miattuk lette elegem a városban való leszólítgatásokból és tértem át a facebookos, chates próbálkozásokra, társkeresőkről nem is beszélnék, mert ott még eddig sem jutottam volna, kb. kihalt az öszes csaj onnan vagy még arra sem képes, hogy egy normális választ adjon, bár amúgy sem sok volt, aki itt Hajdú-Biharban élt, ott is inkább a pestiek vannak előnyben. A vicc az egészben, hogy amikor meg szemez velem egy szép csaj, akkor sosincs lehetőségem bepróbálkozni, mert épp sietek valahová vagy olyan a környezet, hogy én nem tudok közelebb kerülni a lányhoz. Nyílván elég gáz lenne az is, ha utána futnék mikor leszállunk a buszon, pedig egyszer megadatott volna ez a lehetőségem is, de jobban belegondolva, valószínűleg az a csaj is csak hülyített, nem látom az értelmét a kezdeményezéseknek már, mert folyton csak a fájdalom, az elutasítás, a csalódás lesz a vége és közben egyre jobban kezdem úgy érezni, hogy az összes csaj egy felszínes, utálatos kis elkényezetett királynő, aki már annyira jó létben él, a sok fiú rajongótól, hogy kínjában azt sem tudja milyen módon alázza le a nála véletlen bepróbálkozó egyszerű fiúkat. Már ott tartok, hogy még inkább kerülöm a csajokat például, ha muszáj megkérdeznem valami fontosat, akkor is előbb szólítok meg egy idős nénit vagy férfit, fiatal fiút, mint egy fiatal lányt, főleg, ha még szép is, mert akkor aztán kész a káosz, bár őszintén szólva a csúnya lányok között is volt már nem is egy, ki azt hitte ő a világ közepe, szóval a rossz tapasztalataim nem csak a szép lányokkal vannak, a csúnyábbak sem jobbak, sajnos.

Nem is értem, hogy akinek rendes és vonzó barátnője van az, most valóság vagy csak képzelgés, látszat. Igaz én nem vagyok egy adonisz meg jóképűnek sem mondanám magam, talán épp ezért utálnak úgy a csajok, ha véletlen megmerészelem őket közelíteni. Ja és a legfontosabb a magasságmániájuknak sem tudok megfelelni, pechemre alacsony is vagyok. Talán ez a legnagyobb hátrányom a külsőm tekintetében.


2013. febr. 2. 15:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Szegénykém, te már teljesen megőrültél.
2013. febr. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Igazságtalanság? Részben.

Tehetünk ellene? Nem.

Akkor meg mi a probléma. Szerintem tényleg kicsit sok volt a negatív tapasztalatod, és megsavanyodtál. Koncentrálj az életed több területére, töltsd fel magad önbizalommal, és utána jöhet a második menet. :)

(És még mielőtt kitalálod, hogy persze, nekem könnyű, elárulom, én is alacsony és ronda fickó vagyok, és eddig 26 év alatt egy randit sem tudtam elérni, de nem adom fel.)

2013. febr. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Miért gondolja mindenki, hogy időmilliomos az ember?

Nincs időm elolvasni, elteszem későbbre hátha majd én leszek aki megmondja a frankót.

2013. febr. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én még soha nem találkoztam annyira csúnya, vagy béna fiúval, akinek ne lettem volna hajlandó válaszolni. Kicsúfolni meg aztán főképpen nem szoktam. Én már egy ideje rájöttem arra, hogy a "jóképű" pasik sz*rt se érnek.. mert ők pont olyanok amit te is leírtál.. csak ők nem királylánynak, hanem királyfinak képzelik magukat. Sokkal jobban, értelmesebben el lehet beszélgetni egy olyan fiúval akiért nincsen 1000 lány oda, és nincs a plafonon az egója... szóval arra szeretnék célozni, hogy bármilyen lehetetlennek is hangzik, de még mindig vannak szerény, és szép lányok is, akik tudják mi az az illem! :)
2013. febr. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
4: Igen, vagytok ti is, csak ez rajtatok nem látszik előre. Ismerkedésnél (főleg a nem helyes fiúk) sokszor olyan helyzetben vannak, mintha vak sötétben meg akarnák keresni a virágot a sok kaktusz között. :)
2013. febr. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ejj, ha én olyan bátor lettem volna, mint te...

Sajnos megoldást nem tudok. Talán a nagyon akarás helyett lazíts. Ha alacsony is vagy, lehetsz izomos, ápolt.

Igazából fogalmam sincs mi a titka, időnként jól jött ki a lépés, vagy volt jó alkalom.


Talán válassz valami hobbit, valami olyat, ahol sok lány van, pl menjél színjátszókörbe, ha van felétek olyasmi. Mondjuk a színésznöcskéknek is lehet egójuk meg minden.

2013. febr. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Erre nincs megoldás, le kell nyelni ezt a békát, úgy ahogy a többit amit az élet kiszabott.


Megnyugodhatsz a lányok is megszenvedik, nekik jutott a terhesség 9 hónapja amit nem irigylek tőlük, szülést meg főként nem, még ha be is fajdalomcsillapítozzák magukat.


Emellett ugye ott a nagy felelősség hogyha a pasi lelép mihez kezd fiatalon 1 gyerekkel... Mert ugye melyik pasi az aki másnak a kölykét akarja nevelgetni.. nem beszélve az ex állandóan a képben lesz.


Ha egy pasi felcsinál egy csajt "véletlenül" akkor "nyugodtan" leléphet (a mocs*kos féreg) de a csajszi ott marad terhesen, és még elvetetni sem tudja a lelki állapota avagy a kicsúszott az időből miatt.

2013. febr. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Sajnos ez van, el kell fogadni. Am. minden zsák megtalálja a foltját.
2013. febr. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Tayu válasza:
Ne aggódj. Én 18 éves fiú vagyok es még mindig nem találtam magamnak senkit. Volt egy csajszi akivel facen dumáltunk de megszűnt a facebookja es azóta hírét se hallottam pedig tényleg az én esetem volt. Azóta a lelkibánat miatt nem voltam egyáltalán barátnőt keresni. Csak a haverokkal szoktam lógni es jól elvagyok csajok nélkül is. De ő nagyon hiányzik es hiába találtam meg a lelki társam ha nem lehetek vele együtt. A lényeg az hogy ha látsz egy olyan lányt aki tetszik es ő is figyel téged akkor ne ereszd el mert meg fogod bánni. Nagyon.
2013. márc. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!