Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak szerintem igazságtalanság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem igazságtalanság ami a helyes pasiknak és csajoknak jár manapság?

Figyelt kérdés
Például, hogy sok helyes fiú és lány olyan előnyben van a külseje miatt, hogy nekik mindig van párjuk szinte és bizony a párjuk mellett gyakran még szeretőt is tartanak, amíg más rendes fiúknak meg egyáltalán nem jut egy lány sem, csak, mert minden lánynak jó pasi kell.
2012. dec. 2. 21:23
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
75%
átlagosnak tartom magam, mégis egy csomó ideig nem volt senkim
2012. dec. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
75%
Ez annyira szánalmas :S Nem a külsőtök miatt nincs senkitek, hanem a személyiségetek miatt, csak ha bebeszéled magadnak, hogy biztos ronda vagy és azért nincs, akkor megnyugszik a lelked, hogy nem benned van a hiba, hanem a világ gonosz és igazságtalan...
2012. dec. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
Csinos, helyes lány vagyok és mégsincs barátom.
2012. dec. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 Tomi8 ***** válasza:
49%
Lehet, hogy szép fényes azaz alma kívülről de nem biztos, hogy belül lédús és édes.....
2012. dec. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
50%

Igazságtalan vagy nem: ilyen az élet. Ezen kár keseregni, meg kell tanulni ebben/ezzel élni.

Ez olyan, mint azt mondani, hogy igazságtalan, hogy télen hideg van. Hát igen...

2012. dec. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%

Az lehet h te azt látod, h mindig van valakije, de hogy mellette mennyit idegeskedik, mennyit veszekszik, azt nem láthatod....hogy meg még szeretőt is tart? A (későbbi) lelki bajokat, meg azt h reggeltől estig hazudoznia kell, egyiktől sem irigylem :)

Ha jól esik: igen, igazad van, az élet igazságtalan és gonosz, de ne foglalkozz a külvilággal! Saját tapasztalat: ha túl sokat rágódsz másokon, örökké szomorú leszel....ne rágódj azon, h másnak most milyen jól megy....nem vagy a helyébe...lehet h csak egy látszat az egész....

Nem vagyok egy ronda gyerek, mégis 3 évig nem volt bnőm, aztán egyszer csak jött egy, aki most is az...annak idején én is rágtam magam, hogy miért nem jut senki nekem, aztán rájöttem, hogy azért nem, mert először saját magamat kellett függetlenítenem a külvilágtól és arról, hogy ki mit gondol/csinál....


Ne vonj minden lányt egy kalap alá, nem mindegyiknek ugyanazt jelenti a "jópasi", csak nézz körül....

2012. dec. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:

3. vagyok

vivre, azt írtad pm-ben, hogy nehéz elnnni. Miért nehéz? Nem találtam olyan fiút az utóbbi másfél évben, akihez vonzódtam volna annyira, hogy párkapcsolatba kezdjek vele. És nem szeretnék mindenáron kapcsolatot.

Ez annyira hihetetlen?

2012. dec. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:

ma 21:26

Jó, persze, mert válogatsz a külső alapján, de ha nem válogatnál, akárkit megkaphatnál és ez a lényeg, emiatt biztos nem is vagy frusztrált, nem úgy, mint azok, akiknek sosem jön össze semmi, mert csúnyák.

2012. dec. 2. 21:35
 9/30 anonim ***** válasza:
100%

El vagy tájolva.

Engem szépnek tartanak, mégsincs barátom. Nem mindegy, hogy milyen kapcsolatot szeretne az ember. Felszínes, gagyi akármit bárki össze tud hozni, de olyan, amiben tényleg igaz szerelem van, kevésszer adatik meg. Sokan leragadnak a külsőnél, az esetlegesen eltérő életstílusnál, pénznél, csajozási "módszereknél"...stb. Átveszi az egész téma felett az uralmat a felszínes, materialista felfogás, ami a te kérdésedet is áthatja. Minek csoportosítod és skatulyázod az embereket? Nincs jobb dolgod?

2012. dec. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem azért nem jön össze mert csúnyák hanem mert árad belőlük a negatívitás. Nekem sem kellene egy ilyen csaj
2012. dec. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!