Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hoyg érjem el hogy a szüleim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hoyg érjem el hogy a szüleim elfogadják hogy elkeztem csajozni? 16vagyok

Figyelt kérdés

Van 1 bartánöm akit nagyon szeretek csak ö komáromba lkaik én pedig BP-n ezel nem is lene gond a lányt 2.5éve ismerem neten ismertem meg kb 1-2honapja találkozgatunk és öszejötünk az a baj hogy ezt a szülein nem akarják elfogadni :( Nyáron ami nemsoká itvan szeretnék nála aludni nem azét h lefeküdjek vele hanem h vele legyek mert sajna meszevan :(

hogy érjem el hoyg ezt megengedjék a szüleim ?


2008. jún. 4. 15:17
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek a segitséget !

Megprobálom ráveni öket a dologra ...

2008. jún. 5. 15:37
 12/13 anonim válasza:
Az én szüleim még húsz évesen sem fogadták el.Nem vallásosak, meg semmi, csak egyszerűen nincs érzékük vagy nem tudom milyük...ehhez a témához és ők jöttek zavarba még akkor is ha köszöntem egy lánynak:DD Ezt persze azzal palástolták, hogy élcelődni kezdtek a dolgon, meg még pár nap múlva is ezen viccelődtek.A szüleim nem nőttek fel hozzám:D Egyszer vártam egy lányt és kiöltöztem szépen.Az egész család rajtam nevetett.Aztán persze teljesen elment a kedvem az egésztől, mert folyton kinevettek és ezért eszemben sem volt hazavinni egy csajt sem.A szülők sokszor butábbak mint a gyerekük.A poén pedig az, hogy miután látták, hogy nem mutatkozok előttük lányokkal, megkérdezték, hogy meleg vagyok-e???:DDDÍgy kell elb....szni a nevelést.Ezekután azt mondom, hogy 16 évesen már a sarkadra állhatsz!!
2008. jún. 12. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Hát nemtom de megoldodott a dolog a szüleim 21.-ei hétvégén motoros turára menek 3napra és akor elvileg barinömnél alszok csak azt nem tudom az anyukáját hogy veszükk rá ere az még nehezeb eset mint az én szüleim ...

ez végkép nemtudom ... Én azt nem értem ebe az egész dologba hogy a szülök azt gobdolják h csak éjszaka tudunk sexelni ?

Ha pl elmegyek barinömel v hova akor ot nem lehet ?

Egyenlöre nem szeretnék vele sexelni de ezt a szülei nem fogják fel ...

2008. jún. 12. 16:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!