Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak nekem tűnt fel, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem tűnt fel, hogy egy csomó csúnya csajnak is van párja, ellenben egy csomó átlagos külsejű fiú van egyedül? Miért értékesebbek a lányok, mint a fiúk, vagy több lenne a fiatal fiú, mint fiatal lány?

Figyelt kérdés
2013. febr. 6. 01:01
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
14%
Sajnos a fiatal korosztályokban pasitöbblet van, ezért egy csomó átlagos külsejű fiatal pasinak egyszerűen nem jut nő. Ezért van az is, hogy több a homokos srác, mint a lezbi nő, és pl. ezért van sok fiatal pasinak 30-40 éves szeretője.
2013. febr. 6. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
76%

Most, hogy mondod! Hallod, nekem is feltűnt!!! Viszont pontosítanék. Csak azoknak az átlagos külsejű fiúknak nincs párja, akik itt gyakorin ezzel kapcsolatban tesznek fel kérdéseket és nyavajognak ;)

Az pedig evidens, hogy az átlagos lányok értékesebbek, most komolyan azt hitted, hogy nem így van?

Szegénykém. Törődj bele, hogy minden csúnya lánynak lesz/van párja, ugyanez viszont sosem fog csúnya fiúkra vonatkozni!!


Mindjárt könny szökik a szemembe...

2013. febr. 6. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Szalonta gyerek, te annyira primitív vagy, hogy rossz rád nézni...
2013. febr. 6. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

Mivel 106/100 a férfitöbblet, és 36 éves korra egyenlítődik ki, így nagyjából felénél, a huszonéveseknél 103/100 lehet a férfitöbblet, vagyis a férfiak 3%-ának nem jut nő ebben a korosztályban.

Sajnos én eléggé átlagos hapsi vagyok, így nekem sem jutott nő, és úgy néz ki, amíg nem leszek 40-45, nekem sem jut már nő... 27/f

Ami szomorúbb, ha valaki jobban is néz ki, akkor sem jut nője, mert a nők túl igényesek, kb. 15% azoknak a nőknek az aránya, akik inkább egyedül maradnak, és nem választanak partnert, így emiatt további 15% férfi nem fog partnert találni. Próbáltam erre valami matematikai képletet is felállítani, de csak komolytalan válaszok jöttek. http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

2013. febr. 6. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
93%

"Sajnos a fiatal korosztályokban pasitöbblet van, ezért egy csomó átlagos külsejű fiatal pasinak egyszerűen nem jut nő. Ezért van az is, hogy több a homokos srác, mint a lezbi nő, és pl. ezért van sok fiatal pasinak 30-40 éves szeretője."


Csak részben igaz. NÉMILEG tényleg több a fiú a fiatalok között. De vannak, bizony "magányos" lányok is. Csak ők "láthatatlanok". Tényleg, tanulnak, elfoglalják magukat, nem nyafognak. Nem fogják fel tragédiának. Például itt nem egyszer olvastam, hogy 25 év körüli srác már az öngyilkosságon gondolkozik, mert MÉG nem volt barátnője (csaja). Egy hasonló korú lányból ki nem néznék ilyet ellenkező esetben!


Másik: melegek minden korban voltak! A fiúk a túlfűtött szexualitás miatt enyhén "bi"-vé válhatnak, legvégsőbb esetben, de minimális az összefüggés. És ideiglenes, általában. (Lásd börtönök, stb). A leszbi nő valóban kevesebb, bocs Lilla. :D


Fiatal fiúk pedig nem azért kavarnak náluk kissé idősebb csajokkal, mert nem jut nekik más. Ezek a srácok általában pont helyesek, és kapnának "kislányt" is!

2013. febr. 6. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

itt próbáltam lépletet felállítani a nőhiányra

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

2013. febr. 6. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

időt álló, komoly gondolatok:

"Eleve több nő van, mint férfi, viszont a fiatal korosztályokban épp fordítva, ez mintegy indukálja a gerontofil vonzalmakat. Másrészt van egy statisztikám, hogy a nők 15%-a szabad préda, másrészt kell egy olyan egyenletrendszer is, amelyikben a jó nőket a jó pasikhoz, az átlagosakat az átlagosokhoz, a bénákat pedig a bénákhoz soroljuk be. Tudom, jóval összetettebb a kérdés, de általában az van, hogy a kapcsolatokban mind a két fél egyenlően profitál. Vagyis ha 15% szabad nő is van, akkor is csak 5-5-5% esélyem van, attól függően, h. menő, átl., v. nyomi-e vagyok. Ugyanakkor a jó nők kelendőek, ott kell egy ilyen lenyúlási faktor is, míg a béna nőkért nincs nagy tolongás, ott viszont én dobbantok, ha akad vmi jobb lehetőség, vagyis akkor ezt is kezelni kell. Ugye, szokták mondani, a kapcsolatokban a kémia dönt, lehet, de engem a matematikai, statisztikai oldala érdekel. Egyszóval, a szerelem képletére vagyok kíváncsi."

2013. febr. 6. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
81%

Igen, az is igaz, hogy a lányok akár 25-30-35 éves korukig eléldegélnek tök egyedül, mintsemhogy összeálljanak valakire, akire "nincs szükségük". És náluk a szexvágy se olyan, hogy "márpedig kell egy élő valaki hozzá!"- simán megoldják masztival, stb. Így teremtette a Jóisten, a nők mindig is jobban megvoltak egyedül, ez van, idős korban is jobban "feltalálja" magát egy nő, ha ő marad hátra, ezt már az öregek is mondták. A férfi még akkor is "elanyátlanodik".

Mindegy, nem ez a lényeg.


Humor? A GYK-s panaszkodó fiúk elég "humorosak" néha, gyakran azt hiszem, szándékosan viccelnek, olyan hajmeresztő....

2013. febr. 6. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

Ez igen! Keményen megy a harc a nőkért, úgy látom, szép, csúnya, átlagos, mindegy, csak nő legyen.

Ma már képletek segítségével! :D

2013. febr. 6. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

# 14 Én a te helyedben már rég k.urváznék, mert biztos nem bírnám ennyi ideig, 20 f vagyok és csóró mert olyan helyre születtem ahol nincs pénz és ez miatt nincs barátnőm, így megyek k.urvázni én is amint találok magamnak munkát......

Ez a legjobb megoldás ha nincsenek kilátásokra a jövőben egy normális lányra.......

2013. febr. 6. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!