Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak nekem tűnt fel, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem tűnt fel, hogy egy csomó csúnya csajnak is van párja, ellenben egy csomó átlagos külsejű fiú van egyedül? Miért értékesebbek a lányok, mint a fiúk, vagy több lenne a fiatal fiú, mint fiatal lány?

Figyelt kérdés
2013. febr. 6. 01:01
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Szalonta: Szóval képtelekkel próbálod magad nyugtatgatni, hogy majdcsak jut neked valaki? :D


Inkább változtass a hozzáállásodon, mert amiket az utóbbi 2 hétben láttam hozzászólásokat tőled, azok alapján eléggé seggtahó egy stílusod van. Ezzel nem fogsz sokra jutni a nőknél.


15-ös: Veled teljesen egyetértek. Nem is arra írtam a primitívséget, hogy kevesebb leszbikus van mint meleg férfi, hanem arra, hogy ő ezt azzal próbálja megmagyarázni, hogy ez a magányos férfiak nagyobb aránya miatt van így. A két dolog pedig nem függ össze ilyen szinten.

2013. febr. 6. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Csak nekem tűnt fel, hogy egy csomó csúnya csajnak is van párja, ellenben egy csomó átlagos külsejű fiú van egyedül?


Nem csak neked tűnt fel. Én tökéletes vagyok még is egyedül :)


Miért értékesebbek a lányok, mint a fiúk, vagy több lenne a fiatal fiú, mint fiatal lány?


Megválaszolták előttem, dimenzió kapu.

2013. febr. 6. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Honnan a f@szból szeditek ezeket a képleteket és statisztikákat?

Nevetséges,hogy egyes emberek már összeesküvés elméleteket gyártanak arról,hogy miért nincs barátnőjük.

2013. febr. 6. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%

Tény, hogy egyrészt többen vannak a fiúk, mint a lányok, így talán "értékesebbek", mert nagyobb rájuk a kereslet, mint amennyi a kínálat. Ez még akkor is igaz lenne, ha 1 fiúhoz 1 lány tartozna, de persze vannak olyan pasik, akik a barátnő mellé még szeretőt is tartanak.

Továbbá azt is figyelembe kell venni az éppen egyedül lévőknél, hogy egy nő, még ha egyedül is van, passzívan kapja a bókokat, többnyire próbálják becserkészni, tehát még ha egyedül is van, főleg pozitív jelzéseket kap. Egy fiú viszont normális esetben aktívan megy ismerkedni, ő a kezdeményező, viszont ha nem néz ki jól, többnyire negatív visszajelzést kap. (Az én esetemben 164 visszautasítás és 0 randi). Nyilván az egyén életében ez nem túl felemelő arány, hiszen energiát fektet be, és ennek ellenére esik pofára. Ezért egy picit nehezebb elviselni a magányt, és egyre nehezebb kezdeményezni. Persze nem adom fel, mert akkor még ennyi esélyem sem lenne, de nyilván ha némelyik, a csúnya fiúk panaszkodásait lehurrogó ember csak egy kicsit is bele tudná élni magát ebbe a helyzetbe, már mindjárt picit máshogy látná a dolgokat.

2013. febr. 6. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
ez egy elegge ...erdekes kerdes, nem sok ertelme van
2015. jan. 31. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Evolúció. A nő fogja kiválasztani kit lát érdemesnek utódnemzésre.

Nyámnyila sírós töketlen fiukákkal akik a mamamotel kényelmét élvezik egyetlen ép eszű nő nem állna össze. Nem csinál magából cselédet egy túlkoros gyerek kedvéért...

2018. jan. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!