Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért vagyok ennyire válogatós...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ennyire válogatós, miért nem felel meg egy lány sem nekem?

Figyelt kérdés

Lehet hülyén fog hangzani, de nekem nem a külsővel van gondom, talán túlságosan is sok lány bejön külsőre, olyanok is, akiket haveromék lerondáznak vagy átlagosank tartanak, de nekem tényleg tetszenek külsőre ezek a lányok. A gond nálam az, hogy jellemre nem találok olyan lányt, akibe bele tudnék szeretni, akivel szeretnék kapcsolatot is egyáltalán.

Valahogy folyton csalódok a lányokban és már utálok ismerkedni is, most ott tartok, hogy max barátkozni szeretek lányokkal, úgy legalább kevesebb a csalódás esélye.


2013. febr. 8. 12:31
 1/7 anonim ***** válasza:
én is hasonlóan vagyok vele,egyikkel sem tudok hosszabb időt együtt lenni.de azért megdugom mind. :DD
2013. febr. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 fospuska ***** válasza:
akkor inkább veled van a baj,nem? hosszabb távon nem tudod azt nyújtani egy nőnek,amire szüksége van és inkább találsz valami hibát,csak hogy nyugodt szívvel lemondhass róla.
2013. febr. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 lac1434 ***** válasza:
ha csak barátkozni szeretsz velük akkor te fiam homár vagy..:D
2013. febr. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

# 3/3

Te érted a lényeget és tudod mindenki magából indul ki...

2013. febr. 8. 13:34
 5/7 A kérdező kommentje:

# 3/3

Te NEM érted a lényeget és tudod mindenki magából indul ki...

2013. febr. 8. 13:34
 6/7 anonim ***** válasza:
annyi az egesz hogy nem talaltad meg még a megfelelőt ennyi ! van ilyen.am hany eves vagy?
2013. febr. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 lac1434 ***** válasza:
Több éves kapcsolatom van! De te akkor is homár vagy. :D
2013. febr. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!