Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Aki nem ilyen társasági...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki nem ilyen társasági ember, az hogyan ismerkedjen?

Figyelt kérdés
A legtöbben azt mondják, hogy ők suliból, munkahelyről, közös társaságból választanak párt. De mi a helyzet azzal, akinek nem túl aktív a társasági élete, a hobbijai is inkább egyszemélyes dolgok, emellett viszont szeretne maga mellé valakit? Az ilyen ember hogy keressen partnert?
2013. febr. 8. 17:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nagyot mondok neked, Ha nem mozdulsz ki, akkor ne várj csodát.
2013. febr. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Kimozdulok, de nincs ilyen nagy baráti társaságom. Vannak barátaim, akikkel elmegyünk ide-oda, egy sörre, vagy túrázni, koncertre, stb, de lány pl alig van az ismerősi körömben. Szóval nem arról van szó, hogy othton ülök egész nap, hanem egyszerűen nem abban a társaságban vagyok, akik állandóan buliznak, meg mindenkit ismernek, stb.
2013. febr. 8. 17:11
 3/13 anonim ***** válasza:

"Nagyot mondok neked, Ha nem mozdulsz ki, akkor ne várj csodát."


Ez egy totális közhely! Kimozdul...és akkor mi van? A legtöbb lány szinte pánikol, ha egy ismeretlen leszólítja, szóval semmi értelme.

2013. febr. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Ja ezaz, erről beszélek, próbálkoztam én ismeretleneknél, volt is hogy valameddig eljutott a dolog, de ezek mindig elkoptak. Egyszerűen azt látom ha egy lánynak nincsenek meg a háttérinfók egy pasiról, akkor az felejtős.
2013. febr. 8. 17:18
 5/13 anonim ***** válasza:
Ez egy jó kérdés, én is tudni szeretném rá a választ.
2013. febr. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Az én hobbim is egyszemélyes, ráadásul még veszélyes is.

Baráti köröm kicsi, 5 emberes. És én is kimozdulok, ahogy a kérdező. Annyi a különbség, hogy ki merem nyitni a számat, és nem azon görcsölök, hogy barátnő kell. Amikor barátnőt akartam mindig találtam jelöltet, és mindig össze is jött. Mert átlagosan nézek ki (na jó lehet kicsit a felett - és igen enyhe egoizmus is fellelhető a természetemben, ezért nem kell beszóni') és ki merem nyitni a szám.

2013. febr. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Chat.hu :D néha vannak normális emberek is. Ne konkrétan abból a célból járj fel, hanem csak úgy. Hátha :D

Mi a hobbid ha szabad kérdeznem? :) Olvass blogokat, oszd meg a véleményed, olvasd el másokét :) már lesz egy közös téma.

17/l

2013. febr. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

6., én se vagyok betoji srác. És mint írtam, próbálkoztam ismeretleneknél. Jó, aláírom, az elmúlt fél évben már hanyagoltam, de előtte elég sokat. És kinézet terén nálam sincs gond. De ilyen bulis smárolásokon, vagy 1-2 randin kívül sosem jutott tovább a dolog.

Annyi a különbség talán hogy én ja, kicsit görcsölök hogy legyen barátnőm, de ezzel nem tudok mit kezdeni, ha akarom, akkor akarom, ezt nem tudom "megölni" magamban.

2013. febr. 8. 17:24
 9/13 A kérdező kommentje:
Zenélés, és írás.
2013. febr. 8. 17:25
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem máris szimpatikus lettél, mert kb. ugyanezeket mondhatnám el magamról én is és nekem is ugyanez a problémám.. a baráti köröm kicsi, ráadásul nem az a bulizós típus, úgyhogy általuk ismerkedni nehéz. én az elős és eddig egyetlen barátommal iskolában, első napon ismerkedtem meg, az is véletlen volt.. nem tudom, hol találok barátit újra. Néha viszont interneten szoktam beszélgetni fiúkkal, ott közvetlenebb vagyok. Ezen az oldalon is egy ilyen hasonló kérdés által ismerkedtem meg egy emberkével, akivel máig nagyon jóban vagyunk, de sajnos több nem lehet, mint barátság, mert szerintem távkapcsolat az nem az igazi. De itt igy legaláb megtanulom, hogyan kell kezelni a fiúkat, hogyan kell velük beszélgetni és majd a valós kinti életben hasznomra lesz, úgy vélem :). Próbálkozz talán akkor Te is itt, vagy esetleg olyan helyeken, ahol olyan emberek vannak, akiknek hasonló a hobbijuk mint neked..
2013. febr. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!