Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Akkor most hogy ismerkedjen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor most hogy ismerkedjen az ember?

Figyelt kérdés

Pár hete egy fórumban egy leányzó keresett egy dokumentum filmet, mondván kell neki a szakdolgozatához. Nekem pont megvan ez, gondoltam kisegítem és felajánlottam, hogy átírom neki. Nagyon megörült ennek, és néhány e-mail váltás után vittem is neki a lemezt. Amikor kérdezte mivel tartozik azt mondtam nem kell fizetnie semmit. Még boldogabb volt és van 1 órát beszélgettünk egy kávézóban és kiderült van pár közös érdeklődésünk. Napokkal később gondoltam írok neki, hogy mi van vele, tudja-e a filmet felhasználni és amúgy hogy van. Eltelt 10 nap és nem válaszolt. Kérdem én, az ember hogy ismerkedjen, ha ennyire levegőnek nézik? Vagy vágjam pofán azt a lányt aki tetszik nekem mert az bejön a lányoknak? Mert ezek szerint ha segítesz valakinek onnantól menj a bús p...a.

25/F


2009. nov. 28. 17:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Én már két hónapja nem néztem át az e-mailjeimet, most szerintem kb.: 2122 db gyűlt össze...

Azt mondta a szakdolgozatához kell...Akkor légy türelemmel, az nem egy félórás házimunka...Most biztos lehetsz benne, hogy nincs és nem is lesz ideje rád...Majd a szakdolgozat után esetleg...

De ne várj túl sokat, mert lemásoltál egy doksifilmet, és beszélgettél vele vagy 1 órát!

31/F

2009. nov. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Koppintott a csaj, pedig jól csináltad. De nem jöttél be neki. Attól, hogy egyszer elbeszélgetett veled még nem lesz ásó-kapa-nagyharang. Mindent jól és ügyesen csináltál, de nem sikerült; van ilyen.


Keress másikat! Ha nagyon nem találsz, akkor meg társkereső... Bár azt is tanulni kell, de ott rengeteg egyedül lévő csaj van... :)

2009. nov. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy csajnak segítesz és érezteted vele, hogy ő az atyaúristen, akkor úgyse fogod érdekelni. Betesz a barátok kategóriába. Hívd fel és közöld vele, hogy meg fogod látogatni valamikor. De ne kérdezz, csak mondd meg neki, hogy meglátogatod! Valszeg szar kedve volt és ezért nem írt vissza. Már nem is fog..
2009. nov. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ne vedd a szivedre ezeket a dolgokat. Nem hívott fel? Na és? Kit érdekel? Majd jön másik...
2009. nov. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Csak hát ez ember már 25 évesen kezd belefáradni az olyan helyzetekbe mint ez, vagy ehhez hasonló. Bezzeg a volt osztálytársam luvnyának nézi az összes barátnőjét, akik meg majd meghalnak ha nem találkozhatnak vele. Az egyikőjük meg folyton engem zaklatott, hogy tudom mi van vele?

Nekem más lapot osztottak, de azért köszönöm a válaszokat.

2009. nov. 28. 18:00
 6/15 anonim ***** válasza:
Ilyennel akarsz összejönni aki így kihasznál hogy nem fizeti ki a cuccot aztán meg lelép? Marha jó kapcsolat lenne.
2009. nov. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
72%
Ha azt mondtad volna neki, hogy 1500.-Ft-tal tartozik és fizesse ki, akkor nem nézne lúzernek és most folyamatosan rád lenne gerjedve...
2009. nov. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Azért nézi luvnyának mert megteheti. Akkor is őt fogják isteníteni. meg már eleve őt istenítették és azért lett iolyen a viselkedése. Amúgy nekem sincs barátnőm. De attól nem adok nekik ingyen semmit. Volt hogy felhívtak hogy vigyem már be őket a diszkóig kocsival ötszázért. És aztán kérdezték hogy na akkor jó ha annyit adnak hát mondom nekem jó. És kértdeztem hogy mennyiért szokták őket vinni és aztmondják ingyen. Na jó nagy marha lehet az is. Valami szánalmas papucs aki máshogy nem bir a közelükbe férkőzni és jól kihasználják szerencsétlent.
2009. nov. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

18:10-esnek igaza van, meg az utolsónak is.

mér voltál papucs? mér ingyen csináltad?

akkor normális azt mindig beszopatják! már én is rájöttem

2009. nov. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

*aki normális

előző voltam..

2009. nov. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!