Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tini csajok, miért vonzódtok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tini csajok, miért vonzódtok jobban az idősebb huszonéves fiúkhoz (20-26)?

Figyelt kérdés
Írjátok meg a korotokat is kérlek
2013. febr. 8. 20:42
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Mégis mitől kell, hogy megvédjen? Egy csecsen merénylettől vagy egy kereszteshadsereg támadásától?
2013. aug. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Őszintén, én nem a kort nézem, hanem az embert. És pont volt egy 21 éves srác akivel alakulgatott valami, és poén, hogy munkanélküli.:) 16/L
2013. aug. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Engem, személyem szerint azért vonz jobban egy mondjuk 22-23-24 éves pasi, mert az már tapasztaltabb, az már tudja, hogy mit hogy kell és mikor.

Ő már szinte érett egy kapcsolatra. Biztonságosabb, úgyanis tudja értékelni azt amije van. Sőt, még a házasság is szóba jöhet velük, és nagyobb az esélye, hogy egy ilyen pasihoz menj férjhez mint egy 17-18-19hez.

Rendesebbek, okosabbak, tanultabbak, pénzesebbek:)

Sok dolog miatt. Persze mindezektől eltekintve, nekem 19 éves barátom van, én meg 18 vagyok, szeretem őt nagyon, de néha bánom hogy beleméllyedtünk ebbe az egészbe, mert nagyon éretlen, és a jövőmet sem nagyon tudom elképzelni vele, mert nem bízok meg benne, mert tapasztalatlan, és nem tudja értékelni azt amilye van.

2013. aug. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Te buta jószág. Szerinted aki most 24 az nem volt 19 és tapasztalatlan? Minek gondolkozol te egyáltalán 18 évesen azon, hogy esetlegesen el vegyen feleségül akár ki is? Ne képzeld érettebnek magad a barátodnál azért, mert te 18 évesen a házasságról és a családalapításról ábrándozol.
2013. aug. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Én nem vonzódom 20-on felüli fiúkhoz, de tény hogy a saját korosztályommal nem találom meg a hangot és nem is tetszenek. 18-20 év körüliek azok akikkel megértem magam és tetszenek.

Nem hiszem hogy ezzel van valami baj...

15/L

2013. szept. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Hogy miért?

Régebben én is ilyen voltam.. igen, nagyon kellett egy nálam idősebb pasi...

Miért? Mert tudnak szeretni, őszinte szívvel képesek szeretni, nem mondom, h mindegyik, de a legtöbb. Igen vonzó, h le lehet velük ülni és beszélgetni komolyan, h a szemében a vágy tükröződik, melyet én keltek benne, h az őszinteség sugárzik a szemeiből..

Elég csak a szemébe néznem és látom benne, h csodálatosnak tart, még ha nem is mondja ki.

Mindig udvarol, és mindig szeretget, egy kis simogatásában ezernyi érzés lapul! Tulajdonképpen nálam egy ilyen fiú a férfi, és ez nem kor kérdése!

Eddig egy nagy hibába estem, buta voltam, ráfogtam, h érettebb vagyok a koromnál, de ez egy nagyon-nagy hiba és tévedés volt! Nem nem azért, hanem mert engem a velem egyidős fiúk piszkáltak, és a szeretetemet csak kidobták az ablakon és így maradtak az olyan emberek, vagyis férfiak, akik kimutatják és meg is kapom tőlük a szerető szívüket, cserébe adom nekik az én sebzett ám összefoltozott szívemet, tudom, h segítenek és nem szakítják tovább!

Miért mondom, h csak vonzódtam? Mert rájöttem egy tévedésemre még, h ezt a férfit egy velem egyidősben is megtalálhatom. Eddig mindenkit ellöktem, aki nem ütötte meg a 22 éves mércét, már úgy vagyok vele, h bárkiben megtalálhatom ezt a férfit, még ha nagy is az esélye, h idősebb. :) De nem zárom be az ajtókat, többé nem, csak mert volt pár bunkó...

:)

17/L

2013. okt. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!