Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mért nem képes a pasik nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért nem képes a pasik nagy többsége ( tisztelet a kivételnek) egyenesen szemtől szembe megmondani, hogy nem akar semmit az adott lánytól?

Figyelt kérdés

Sok randin vagyok túl,lassan 25 leszek,de gyakorta találkozom azzal a helyzettel,mikor a pasik eltűnnek,vagy ha fel nem is szívódnak,de megmarad a kapcsolat az ismerkedés szintjén és legtöbbször én kérdezek rá vagy mondom ki,hogy akkor inkább hagyjuk egymást. És az efféle pasik bele is mennek ebbe a döntésembe. És mikor rákérdezek direktbe,hogy ezt vajon ő mért nem tudta kinyögni,mármint,hogy nincs értelme az egésznek,nem akar tőlem semmit,akkor "nem tudom" a válasz.

De ilyenkor mi a cél? Mert biztos van,ahol a szex,de sok esetben nem és inkább az a meglátásom,hogy ezek a pasik szó szerint töketlenek,mert még annyit sem tudnak mondani,hogy bocsi,de nem szeretnék tőled semmi komolyat,csak szexet, vagy szexet sem!

Mért nem lehet őszintének lenni? Amikor még nem élte bele magát az ember és még nincsenek érzelmek?!


2013. febr. 9. 16:52
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:
17:54-es Utolsó!Igen,ez az a korosztály,amiből válogatok,ismerkedek. Persze,általánosítani nem kell,mert van kivétel egyértelműen,és nőkben is van ugyanilye sajnos.De összességében neked pasiként igazad lehet,jobban rálátsz a dolgokra mint én nőként!
2013. febr. 9. 17:57
 22/32 A kérdező kommentje:

Volt nem egy olyan is,aki képes volt a szemembe mondani és képzeld,nem sírtam :D! Többre tartom azt a pasit aki ha csak szexet akar van annyira tökös,hogy ezt meri is tisztázni az elején.

Én nem tiniztem le senkit,mint mondtam,vannak kivételek,de nagyon sok olyan pasi van,aki úgy viselkedik,ahogy leírtam.Talán azt is mondtam,hogy akinek nem inge az ne vegye magára! Nem kell itt megsértődni.Be kell látni,hogy ahogy vannak "érdekes" nők,úgy vannak ugyanilyen pasik is .

2013. febr. 9. 18:18
 23/32 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen volt a pasim. Ha akarta, elovett. Pedig nem volt mar fiatal, 38, denem tudta mit akart.

Mikor unatkozott, vagy szex hianya volt , akkor keresett. En hulye, 6 honapig turtem...

2013. febr. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:

"Volt nem egy olyan is,aki képes volt a szemembe mondani és képzeld,nem sírtam :D!"


Csak a legtöbb lánynak rosszul esik, ha egy férfinak nem tetszik. Attól, hogy te tökös nőnek érzed magad és nem sértődsz meg az egyéni adottságod, de nincs a homlokotokra írva, hogy mennyire vagytok érzékenyek.:P

2013. febr. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 A kérdező kommentje:
Utolsó! Ha ismerkedek,mesélek erről,hogy nekem az sokkal jobb,ha a szemembe mondják,nem sértődök meg,stb. Mert nyilván ők sem gondolatolvasók!
2013. febr. 9. 19:04
 26/32 anonim ***** válasza:
Ismerkedésnél nem jó ilyenről beszélni. Ez olyan, mintha már rögtön tisztáznád az elején, hogy: "úgysem leszek elég jó neked, ahogy másoknak sem voltam elég jó, ezért utasíts vissza nyugodtan, ha úgy érzed"
2013. febr. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 A kérdező kommentje:
Lehet. Azért akit igazán érdeklek,azt ez nem tántorította eddig vissza! De lehet abban valami amit mondasz!
2013. febr. 9. 19:29
 28/32 anonim ***** válasza:
Persze, hogy van.:) Én ezt gondolnám és azt is, hogy túl könnyen beadod a derekad, örülsz, hogy valakinek kellesz, stb. Gondolom, hogy nem így van, de a látszat ezt kelti bennünk férfiakban. 25/F
2013. febr. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:
Hát tényleg nincs így! Azért nem vagyok olyan rossz csaj,hogy bárki jó legyen. De majd én is változtatok a dolgokon,hátha valami fog változni :)!
2013. febr. 9. 19:48
 30/32 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, akár a saját esetemet olvasnám a pasikkal. Ugyanígy szoktam járni, és nagyon széles spektrumban ismerkedek. Tehát nem foghatom rá, hogy csak ilyen vagy csak olyan férfiakkal, és azok ilyenek. Én már azt sem értem, hogy ismerkedéskor, mondjuk csetelés, megy párszor, viccelődés, jól elvagyunk, egy hullámhossz, és utána semmi. Eltűnik. Nyilván, több nővel dumálgat, és egyik bejött. De én pl egy-két beszélgetés után is találkoznék már, hogy ne húzzuk feleslegesen egymás idejét, ha nincs meg a személyes szimpátia, de még arra sem képesek, hogy elhívjanak egy sétára. Nem kell engem étterembe vinni, vagy pénzt rám költeni. Szóval, én sem értem, mitől ilyenek, mert duma az van, hogy nagyon tetszem nekik, meg mikor érek rá, blablalb, és mikor megmondom, hogy mikor érek rá, akkor abbamarad a beszélgetés. Érthetetlenül állok az esetek előtt. De szerintem vagy megijednek, vagy túl lazák, hogy komolyan vegyenek egy nőt.
2013. febr. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!