Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Cikinek érzem az evést egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cikinek érzem az evést egy pasi előtt. Mással is előfordult?

Figyelt kérdés
Hétfőn együtt fogunk ebédelni, én igent mondtam hogy oké együnk, de most meg már azon bajlódom, hogy milyen gáz pasi előtt enni. :D Attól félek kiesik a számból, hogy maszatos leszek, hogy csámcsogok, hogy beleragad a fogamba stb. Legszívesebben visszamondanám hogy elmenjünk...
2013. febr. 9. 19:28
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Annyira szexi, ha egy lány eszik...:) Nem fogsz beégni ne aggódj, csak ne idegeskedj, mert akkor igen!
2013. febr. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
de ne m ciki :D
2013. febr. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

addig amíg a szádba rakod az ételt nem lesz ciki!

én egyszer voltam egy jó csajjal annyira néztem hogy nem találtam a számat és nem tudtam belerakni a cigit! xDD

2013. febr. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
egyáltalán nem ciki, és ne csak salátát rendelj. és ne az evéssel foglalkozz,mert akkor lesz valami bibi,csak természetesen,persze csámcsogni meg nagyokat böfögni nem kéne
2013. febr. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Én étteremben sem nagyon szeretek, mert olyan érzésem van mintha engem bámulnának. Tudom hülyeség, de mégis zavarban vagyok ha nyilvánosan kell enni. :/
2013. febr. 9. 19:33
 6/18 A kérdező kommentje:

Elvileg pizzázóba megyünk, de van ott hamburger meg gyros is.

Én gyros párti lennék mert azt szeretem legjobban, de azt nem lehet normálisan enni. Vagy mit gondoltok? :D

2013. febr. 9. 19:34
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Ne is foglalkozz vele:). Egyrészt szeretik látni a férfiak, ha a nő eszik, mert akkor nagy eséllyel nem egy kalóriamellőző, alig evő nőre bukkantak. Másrészt az evéssel is lehet vonzó lenni. Esetleg még az öntetet a szád széléről le is csókolja:p!
2013. febr. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Azért annyira valószínűleg tudsz enni hogy nem eszed le magadat - a többire meg ott a szalvéta. :)

Ha befejeztétek, akkor úgyis elugrasz kezet mosni gondolom - remek lehetőség hogy ellenőrizd a fogaidat.


Ne legyél emiatt stresszben.

2013. febr. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
47%
Én is cikinek érezném...Gyrost azt biztos nem rendelnék, hacsak nem gyrostál, mert azt megenni még otthon se tudom úgy, hogy ne csöpögjön, vagy ne essen ki belőle semmi, bár lehet én vagyok béna:D inkább maradjon a pizza, azon még osztozni is tudtok.
2013. febr. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Már hogy tányérba kérjem? Akkor ezt le kell beszélni :D

Óóóó már megmondtam hogy én azt akarok majd valószínűleg, de erre nem gondoltam. :/ De majdcsak lehet tányérba kérni...

2013. febr. 9. 19:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!