Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mért kell ezen megsértődni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért kell ezen megsértődni? (lent)

Figyelt kérdés

Netes társkeresőn ismerkedek egy ideje. Az egyik oldalon sokan nem írják ki,hogy milyen magasak. Gyakran belefutok olyanba,aki alacsonyabb nálam. 175cm vagyok. A napokban 3 srác is rámírt,szimpik is voltak,de az egyik 165cm volt, a másik 170cm a harmadik,meg 158cm. Mondtam,hogy kedvesek,hogy írtak,de nekem számít a magasság és érdekesen néznénk ki egymás mellett a magasságkülönbség miatt.

Erre mind elkezdett szidni,pedig se bunkó nem voltam,se lekezelő nem. Könyörgöm,nem gondolnak bele abba,hogy ez azért kicsit tényleg fura lenne. És nekem nincs is meg a biztonságérzet egy nálam alacsonyabb pasi mellett.

Mért nem lehet normális,intelligens módon elfogadni amit írtam nekik? Tényleg ennyire nem számít sok pasinak,hogy alacsonyabbak a kiszemelt nőnél?

Volt mér valaki így?


2013. febr. 10. 18:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Szerintem is fontos, én speciel hülyén is érezném magam egy jóval magasabb nővel.1-2centi talán nem lenne gáz.Gyökerek, azért sértődnek meg.
2013. febr. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Hát de tényleg teljesen normális módon,nem bántóan mondtam nekik,hogy nem fog ez így menni. Erre elkezdtek k.rva anyázni. Már arra is gondotam,hogy valami komplexusuk lehet a magasságuk miatt. Vagy nem tudom. Szomorú,hogy nem tudja sok ember méltósággal viselni az elutasítást.
2013. febr. 10. 18:51
 3/16 anonim ***** válasza:
Hány éves fiúkról van szó?
2013. febr. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
25,27,28....Én 24 vagyok.
2013. febr. 10. 19:00
 5/16 anonim ***** válasza:

Suttyók, egyszerűen nem kell velük törődni. Miért nem ismerkedsz élőben? Egy szórakozóhelyen lehet, hogy többre mennél nem? Sportesemény, falunap, akármi.Itt találkozhatsz emberekkel, pár mondatból már látod is, hogy szimpi-e?

Megírhatod priviben is, ha akarod..P

2013. febr. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Sajna nem szoktam bulizni járni,nem élek faluban sem,és igazából a barátok a szélrózsa minden irányában vannak,így egyedül kéne kb mennem szórakozni. Hát azt meg inkább nem :)! Szóval marad a társkereső.
2013. febr. 10. 19:09
 7/16 anonim ***** válasza:
Akkor ne válaszolj azoknak, akik nem tetszenek vmiért, illetve onnantól kezdve, ha már tudod, hogy nem illetek össze.Parasztság, de legalább megkíméled magad.
2013. febr. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Hát lehet tényleg nem éri meg korrektnek lenni....:/
2013. febr. 10. 19:20
 9/16 anonim ***** válasza:
És akkor fel vannak háborodva,ha inkább válaszra sem méltatja őket az ember...Az,hogy ők ilyen bunkók,azzal csak magukat minősítik.Sz@rd le!
2013. febr. 15. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Igazad van utolsó,már nem foglalkozom velük :)!
2013. febr. 15. 02:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!