Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy dúsgazdag nő mit akar egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy dúsgazdag nő mit akar egy átlagos férfitől?

Figyelt kérdés
Az átlagos férfi én vagyok. Találkozgatom egy hölggyel, aki mindent megengedhet magának. Tetszik nekem, de nem tudom, hogy mit akar valójában tőlem. Zárkózott és titokzatos. A személyisége nagyon tetszik, de megbolondulok attól, hogy nem tudom őt hová tenni! Valójában félek attól, hogy nem vagyok elég neki. Volt már valaki hasonló helyzetben? Mitévő legyek?

2013. febr. 11. 21:52
1 2
 1/11 A.Romanov ***** válasza:
Örülj
2013. febr. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

a méteres kékerest

ússz az árral

2013. febr. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Jaja, valszínű, hogy játszani szeretne veled. Figyu, aki őszinte, az nem titokzatoskodik. Szóval, inkább ne fűzz hozzá nagy reményeket. De sose lehet tudni, talán, a mesében!
2013. febr. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Nézd a jó oldalát a dolognak, nem a pénzedre hajt az tuti:)tehát, ha szívesen találkozgat veled akkor csak te magad lehet az, ami tetszik neki, szóval szerintem ne tarts ettől, hogy nem vagy neki elég. Majd kialakul..
2013. febr. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

A szegény,a gazdag,a csúnya és a szép,az alacsony,a magas mind azt akarja,hogy szeresse,és becsülje meg egy férfi.

A női lélek bonyolult,és csodaszép.Nem értek mindent velük kapcsolatban,de ezt tudom.

Te miért nem tudod?

2013. febr. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Titokzatos = nem nagyon beszél magáról inkább irántam érdeklődik. Élvezi a társaságom azt látom, de szokatlan számomra a helyzet, mert eddig nem találkoztam még ilyen lánnyal...
2013. febr. 11. 22:01
 7/11 anonim ***** válasza:
hány éves vagy ? és ō?
2013. febr. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ő 22, én 23.
2013. febr. 11. 22:11
 9/11 anonim ***** válasza:
Ez valami kamu lehet.
2013. febr. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Sajna nem az.
2013. febr. 11. 23:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!