Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kéne leszólítanom?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Simsongabor kérdése:

Hogyan kéne leszólítanom? 20/f vagyok

Figyelt kérdés
Minden nap találkozom egy szép csajjal a buszmegállóban, és úgy veszem észre h talán én is érdeklem őt. Nem tudok róla semmit, csak annyit hogy hol lakik, de még a nevét sem. Köszönök most már neki meg gondolom ő is észrevette hogy érdeklődöm iránta. Lehet, hogy véletlen, de mindig elém ül0 sőt ma a szeme sarkából nézett is amikor nem figyeltem oda, de amikor odapillantottam, tovább beszélgetett a barátnőjével. A csaj kb korombeli lehet. Első pillantásra nem tűnik nagyszájúnak. A kérdésem: milyen szöveggel szólítsam le, hogy hatásos legyen? Miről beszélgessek vele? (Általában egyedül áll)

2013. febr. 12. 20:19
1 2
 11/15 anonim válasza:

oda mész hozzá bemutatkozol, és el kezdessz vele beszélgetni... az egész csak magabiztosság kérdése...

de pl egy ilyen szöveg jó: szia xy vagyok, nem baj ha meg szeretnélek ismerni?


vagy valami ilyesmi. pár tanács:

midig kérdezz te, így a beszélgetés folytonos lesz, figyelj rá, lássa h érdekel, h mit mondd, legyél magabiztos azzal már sokat segítesz magadon!

2013. febr. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
11. válaszoló tanácsával nem értek egyet. Úgy gondolom az határozatlanságot sugall ha megkérdezed tőle, hogy nem baj ha szeretnélek megismerni. A tanács második fele viszont szerintem teljesen jó ha megfogadod.
2013. febr. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Igen, erre gondoltam én is, de miről beszélgessek vele, hogy ne legyen sablonos?
2013. febr. 23. 18:05
 14/15 anonim válasza:

Miden nő szeret magáról beszélgetni, valahol el kell indulni, de ha elindultatok akkor már könnyebb lesz szerintem. Kérdezgess az életéről, iskolai dolgokról, hova járt stb. Most hol dolgozik, mi a hobbija... Ha annyira kiismerted, hogy tudod mit szeret akkor azokról a dolgokról beszélgess, hozz fel valami témát, kérd ki a véleményét... Ne legyél nagyon tolakodó, ne nyomulj rá egyből, csak szépe lassan. Szimpatizálj vele, próbálj mindig olyan testtartást felvenni mint Ő, ez neki szimpátiát sugall.

Faterom mindig azt mondja: Minden kezdet nehéz, de ha elkezdtük könnyebb lesz! Ez lebegjen a szemed előtt. :) (11. válaszoló voltam)

2013. febr. 24. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2013. febr. 24. 11:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!