Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A cigány csajok mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A cigány csajok mennyire őszinték ilyen téren?

Figyelt kérdés
Köztudott, hogy a cigányok gátlástalanok és bármit bárhol meg mernek csinálni. Na nem rég velem olyan történt, hogy séltáltam a városban és velem szemben jött pár cigány és az egyik ciágny csaj azt mondta nekem, hogy szia szép fiú. Nem tudom, hogy tényleg helyesnek tartott-e vagy csak szemétkedett és valójában gúnyolni akart, vagyis rondának tartott. Én nekem nincs valami sok öbnizalmam, csúnyán érzem magam, a legtöbb lány észre sem szokott venni, de azért időnként fehér, magyar lányok is szemeztek már velem vagy piszkálták a hajukat, amikor a közelükben voltam meg lehajtották a tekintetüket egy-egy szemezés után, mintha zavarba jöttek volna, de ebben sem vagyok biztos, mivel a magyar lányok sosem szólalnak meg így, mint a cigány csajok. Egyetlen egyszer volt olyna, de az még jó pár éve, hogy egy magyar lány odahívott magukhoz és azt mondta, hogy azért hívott, mert bejövök a barátnőjének, aki nagyon félénk volt, de ennyi, meg olyan volt még, hogy lányok a suliban másik osztályból megláttak a folyosón és elkezdtek nevetgélni, meg volt olyna, hogy egy lány amint meglátott szólt a barátnőjének, hogy ott van, minth arám célzott volna. Nagyjából ilyen dolgok történtek velem, de többnyire csak szemeznek velem a lányok akiket jó, ha egyszer látok az életeben és kész. Szóval nem vagyok agyondícsérgetve és még barátnőm sem volt sosem.
2013. febr. 12. 23:01
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Szerintem csak gúnyolódásból beszólt már bocsi :/ Amúgy meg ha buszmegállóba vársz és odalép hozzád egy cigány és megkérdezi, hogy pl. az xy busz elment-e már akkor elfordítod a fejed és nem válaszolsz?! Szerintem nem mindegyik cigány egyforma, igenis vannak normálisak, igaz,hogy kevés de van!!!
2013. febr. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

" Jó alacsonyan lehet az önbecsülésed, ha pár retartdált cigány luvnya elismerésére vágysz. " - sajnos énis ezt látom.


nem csak gyámoltalan, de naiv is vagy. van cigid, mennyi az idő, meg ehhez hasonló trükkök közé tartozik ez is, bár ezt enm csak cigányok játsszák, külföldi prostik is lefoglalják a hülye embert, aztán ellopnak tőle mindent. ja most valamaiért a prosti és a cigánylány szinoníma lett. lényeg, hogy rasszista vagy sem, cigányokban ne bízz. rohadt ritka az, amelyik tisztességes. még magyarok közti s nehéz oylat találni, nem hoyg köztük.

örülj, ha nem verték le a fejed ha voltak ott kanik is.

2013. febr. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
modhatta gúnyból is, de a cigánynál midnig 2 lépéssel többet képzelj mögé.
2013. febr. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Kamu kérdés, nem is reagált a kérdező.
2013. febr. 20. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!