Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért mondta azt hogy majd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondta azt hogy majd hívlak, de közben meg mégsem hívott?

Figyelt kérdés

A randin nagyon jó volt minden, megbeszéltük hogy majd hova megyünk a következő alkalommal. Elkísért a buszig, megvárta hogy felszálljak rá. Felhívott később, hogy hazaértem-e rendben, mondta hogy nagyon jól érezte magát. Azt is mondta hogy majd kereslek. De nem hívott azóta sem. Miért?

Átvert?


Én hülye meg még vissza is kérdeztem, hogy "Akkor majd hívni fogsz?"


2013. febr. 13. 19:23
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Átvert.
2013. febr. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
:'(
2013. febr. 13. 19:28
 3/27 anonim ***** válasza:
átvert. vagy nincs penz a telojan(azert erre az esely elenyeszo). ha valakit el akarok erni, elerem igyis ugyis foleg ha jol is erzem magam vele. ha ez nem tortenik meg akkor sajnos teged felultettek.
2013. febr. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:

:(

Mennyi idő telt el?

Azelőtt hogyan tartottátok a kapcsolatot?

2013. febr. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
elozo vagyok. szoval azert a "majd kereslek" kijelentes miatt meg nemi remenyt fuzhetsz a dologhoz de ne eld bele magad. en is kb 20 millioszor mondtam mar h hivom ezt azt akkor is ha tudtam h nem fogom. latod ilyen aljasak vagyunk, tisztelet a kivetelnek.
2013. febr. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
Sajnos ilyenek vagyunk , mi pasik:( Nincs vér a p...ban megmondani az igazságot. Ha nem hív, felejtsd el.
2013. febr. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

óóóó :(


egyébként 4 nap telt el, már sok idő.

2013. febr. 13. 20:01
 8/27 A kérdező kommentje:
Csak az is bánt, hogy van jópár közös ismerősünk, és ha elmeséli nekik, kellemetlen lesz előttük....Ez nekem olyan megalázó.
2013. febr. 13. 20:02
 9/27 anonim ***** válasza:

Keresd fel, és olvass be neki!

Én nem értem, miért kell ahhoz bármiféle erő vagy bátorság, hogy megmondjuk az igazat. Én vissza se tudnám tartani!

2013. febr. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

Szívesen megtenném, hogy rákérdezek hogy miért volt ilyen.

De mit érnék vele? Azt mondaná hogy "Nahát ennyire nagy hatással voltam rád?" és inkább taszító lenne, hogy rátapadok + dobnék az egoján. Nálam is inkább ellenkezőjét váltaná ki, ha valaki emiatt pattogna nekem.

2013. febr. 13. 21:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!