Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tényleg a jòképű pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg a jòképű pasi olyan, hogy szinte barmit vesz is fel, akkor is tetszeni fog a legtobb lanynak, egy ronda pasig akarmit is vesz fel akkor is csunya elutasitasokat fog kapni?

Figyelt kérdés
Nem tul sokat szamit a ruha azt latom. Ha.nem helyes a pofid akkor szinte mindegy mit veszel fel, nem segit. En nagyon ronda paai vagyok arcra, eddig egy baratnom volt 26 eves korom ellenere. Pedig izleses ruhataram van, vagy 30 jo cipo, 50-50nagyon jo nadrag es pòlò. Semmit sem ért. Nem segit semmit a csajozasban. Mi a kegoldas?
2012. nov. 14. 09:05
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Azt pedig hozzateszem, hogy nem vagyok sem pattanasos, sem kover, sem cernavekony, sem igenytelen. Minden rendben van az arcon kivul. Parfumok is vannak tomenytelen mennyisegben nekem.
2012. nov. 14. 09:08
 2/23 menta34 ***** válasza:
Hát, ha az öltözködésed rendben, akkor már csak 8-10 további, alapvető szempontnak kell megfelelj :))
2012. nov. 14. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Pl? Tudok beszelni is nem vagyok nyamnyila, pipogya alak. De semmut sem jelent
2012. nov. 14. 09:11
 4/23 anonim ***** válasza:

mutasd milyen cuccaid vannak.

Én imádom a divatot és megmondom hogy azzal van-e gáz.

Amúgy annyira csak nem vagy ronda....


17/l

2012. nov. 14. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Telre van pl ket ket db uj panama jack es yellow cab cipom. Mindegyik 30ezer ft.
2012. nov. 14. 09:21
 6/23 anonim ***** válasza:

Nem az ár számít :)


ilyesmi?



[link]


ez jól néz ki tényleg.


Amúgy ha eddig nem gyúrtál akkor kezdj el szerintem.

Sokat dob az összképen ha jó tested van.

2012. nov. 14. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Igen hasonlo, csak nem ilyen magas a szara es nem barna, hanem fekete es szurke szinben. De vehetsz fel akarmit ha ronda a kinezeted.
2012. nov. 14. 09:27
 8/23 menta34 ***** válasza:
Kérdező. Seal szerinted szép? :) lehet elgondolkodni...
2012. nov. 14. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Küldj egy képet privátban nekem mert nem hiszem el hogy annyira ronda lennél.

Biztosan csak te gondolod magadról...

2012. nov. 14. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem szarod le? Én kapucnis pulcsis, puttó gettó nigguh cuccokban nyomulok, mert nekem ez jön be és így vagyok olyan látvány, ami valóban vagyok is, az "illatom" is mindig olyan, hogy azt boltokban nem szerzed be :D Hogy milyen lánynak tetszik ez vagy nem? Pfuffffff!
2012. nov. 14. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!