Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egyre nehezebben viselem az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyre nehezebben viselem az elutasításokat. Volt valaki így? Hogy lehet ezen túllendülni?

Figyelt kérdés

Hozzátenném,nagyon lelkis emberke vagyok,amit tudom,hogy nem jó,de mindig ilyen voltam,nem hinném,hogy most, a 25-höz közel fogok már megváltozni. Ismerkedek társkeresőkön, az életben,de valahogy mindig úgy alakul,hogy én lelkes vagyok,beleélem magam (tudom,nem kéne,de nem megy)és pofára is esek!

Ma kaptam egy újabb pofont az élettől,mert újra visszautasított egy olyan ember,akit nagyon közel engedtem magamhoz. Külsőre semmi baj nincs velem,ezt borítékolhatom,de valami mégsem jó,mert akit én szeretnék magam mellé,annak én nem kellek az utóbbi időben. Ez lehangol és az amúgy sem nagy önbizalmamat mégjobban csorbítja. Nem vagyok nyomulós,és nem vagyok egy negatív ember sem,de ma nagyon padlóra tett ez az egész. Talán nem is kéne ismerkednem,vagy nem is tudom!

Voltatok már így? Hogy lendültetek túl ezen a fos állapoton?

24N


2013. febr. 18. 12:27
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

A pasi/nő keresés pontosan ugyanolyan mint az álláskeresés, a léneg a mennyiségben van nem a minőségben.

Meríts nagy hálóval, hátha valami fennakad rajta.

Egyébként szerintem is pihentesd a dolgot. Az én egyik barátnőm, aki 22 volt amikor először lefeküdtem vele, azt mondta, most két évig nem akar pasit, de mindenkivel lefekszik, aki szimpi egy kicsit is neki. Pár hónap múlva kivirult, és elégedett volt az életével. Jöttek is a pasik akik már neki is tetszettek és sajnos nem engem választott, dehát ez van, legalább megvolt. :-)

2013. febr. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Én azért ennél érettebben gondolkodom az életről!
2013. febr. 18. 12:54
 13/18 anonim ***** válasza:
Kíváncsiságból kérhetek egy képet, vagy linket privátban a társkeresős adatlapodhoz?
2013. febr. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék itt képeked küldözgetni,ne haragudj!
2013. febr. 18. 12:59
 15/18 anonim ***** válasza:
A mondatomnak volt második fele is. :)
2013. febr. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Megértem a helyzetedet. Bár én pasi vagyok, de én is rengeteg (szám szerint 170) Visszautasítást kaptam már lányoktól. Ennek ellenére mégis próbálkozom tovább, mert sajna férfiként nem tehetek mást. Különböző technikákkal motiválom magam, hogy mindig legyen erőm újra és újra kezdeményezni. Ha párt akarok találni valaha az életben, akkor nincs más járható út, mint az újabb kudarcokat felvállalva újra kezdeményezek.
2013. febr. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Én is így voltam vele. Nagy lendülettel kezdtem aztán az x-dik visszaútásításnál kezdtem magam alá kerülni. szerencsére még időben megnyugtattam magamat és kiszálltam belőle.


Jót is tesz a pihi. Barátnő hiányzik, de nekem a nyugalmam sokkal fontosabb annál hogy megint levelezgessek és azt lessem mikor tűnik el a másik (aki szimpatikus) szó nélkül..

2013. febr. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Utolsó! Hát megértelek és ismerős sajna amit írsz!
2013. febr. 18. 17:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!