Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, mi a fenéért regisztrá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mi a fenéért regisztráltok társkeresőre ha egyáltalán nem vagytok képesek választ írni senkinek?

Figyelt kérdés

Két legjobb képemet töltöttem fel, kedveset, vicceset, szellemeset írok de mégsem méltatnak válaszolni a kedves hölgyemények. Miért regisztrálnak ilyen oldalra? Azt mondták mások hogy jól nézek ki a képeken.


Van olyan közetetek akinek összejött már valami egy ilyen oldalról? Már kezdem azt hinni hogy felesleges időpocsékolás.


2013. febr. 19. 01:07
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
11%
Mert azt hiszik, hogy majd sorra jelentkeznek a Brad Pitt félék, de a mai világban nagy ám az igénytelenség.
2013. febr. 19. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Jah, ahogy az előző mondja. Ha feltöltenél brad pittről egy képet, azonnal kapnád a sziveket, az üzeneteket.
2013. febr. 19. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:

Egy lánnyal találkoztam tök poénból írtam rá, mert unatkoztam. Előtte kb fél évig biztos nem léptem be.

Akkor is beszélgettem lányokkal, sokan visszaírtak, áttértünk facebookra, de utána valahogy elhalt a dolog.

2013. febr. 19. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
70%

Képzeld, az én sztorim elég érdekes.

Regisztráltam kíváncsiságból, de nem válaszoltam soha senkinek, inkább csak nézegettem kik vannak fent, nem érdekelt az egész.

Aztán kb. 1.5 évvel a regisztráció után kaptam egy levelet ami csak annyi volt, hogy "Szia!Lenne kedved beszélgetni, ismerkedni?" Megnéztem, nem volt túl sok képe vagy adata kitöltve, de úgy éreztem, hogy válaszolnom kell. Megtettem, elkezdtünk beszélgetni majd találkoztunk és képzeld, azóta a férjem akit az életemnél jobban szeretek :)

2013. febr. 19. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

3-as


És minek tudhatő be szerinted az hogy visszaírtak neked? Nagyon jóképű vagy? Vagy nagyon jókat írsz. Mert nem értem hogy mi kell a lányoknak.

2013. febr. 19. 01:14
 6/27 A kérdező kommentje:

Első kettő: Azért ügyelni a Brad Pittes képekkel, mert ne felejtsük el hogy társkeresőre nem azok a lányok regisztrálnak akiknek a való életben sorban állnak kegyeikért a pasik. Ez a végső megoldás szerintem. Egy jó pasit ábrázoló kép pedig elijesztheti őket, mivel az önértékelásül eléggé a béka .... alatt van.


Én is gondolkodom, hogy kevésbé vagány képet töltök fel magamról. Hátha egy átlagos kinézet felbátorítja őket.


Akik meg dögösek és van önbecsülésük azok nem fognak szerintem kimenni randira pasival társkeresőről, mivel van kérőjül bőven a való életben is.

2013. febr. 19. 01:19
 7/27 anonim ***** válasza:
Egyébként kérdező. A love.hu-n vagy fenn? Véletlen nem történt az, hogy az igazolványképek mappája csak kérelemre tekinthető meg, és nem mindenkinek?
2013. febr. 19. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:

Kérdező! Amúgy hány éves vagy?


Ezt amúgy én is kérdezném minden lánytól, főleg, akik kiírják, hogy "ha nem válaszolok, vedd tudomásul, hogy nem vagy az esetem, csak nem akarlak megbántani stb..." Na, az ilyennek írogattam régen, hogy te meg vedd tudomásul, hogy a fiú csak úgy megb...sz, aztán otthagy a fenébe! Na, hogy tetszik?


Mind a kettő ugyanolyan paraszt jellemre utal! Viszont a mai világban sajnos a lányok ROSSZABBAK már mint a fiúk! Van-e értelme társkeresőn keresni? NINCS!!!!! A lányok az életben is, de ott még inkább idióták!


Nem vagyok ronda, a férfias típusba tartozom, izmos, gyakran meg is néznek lányok utcán, de nem vagyok a mai baba-képű!!! Két olyan nőm is volt már, hogy fiú haverjaimnak csorgott a nyála. Ennek ellenére a lányok nem írnak vissza! Mert kép alapján, mint mondtam, nem vagyok a baba-képű, hű de szerelmes lettem a szemedbe Brad Pritt vagy Leonardo dicaprio típus... Csak a legrondábbak írnak vissza... 10-ből kb. 2-esek! Na kössz! Én vagyok mondjuk 7-es, megelégednék a 6-os lánnyal is, de nem, mert nekik a 8-9-es kell!


Ha megnézed az utcán, mindig ezzel szórakozom, ha egy 6-os lányt látok, biztos, hogy 8-as vagy 9-as fiúval sétál! Ha 8-as a lány, akkor pedig 10-es vagy 10 plusszos fiúval! A mai lányok hibbantak!!! MINDIG jobb kell nekik! Ha nem kinézetben, akkor pénzben, hatalomban (legyen vezető stb.), mindig jobbat akarnak maguknál!!! Épp ezért csalják őket folyton, de nem fér az agyukba!


Egyszer kipróbáltam, hogy feltettem egy mai 10-esnek számító modell csávóról képet, akinek a tipikus elolvadok a szemedtől babkinézete volt! Nem hiszed el, de a lányok maguktól írtak nekem! A rib@ncok! És sokszor 5-ös 6-os lányok! Próbáld ki! És megfogsz lepődni!


Ugyanezt szoktam lányoknak javasolni, regisztráljanak fel egy olyan fiú ismerősük fényképével, akiről tudják, hogy nem kell a lányoknak! Na és akkor írogassanak napi tíz levelet, és nézzék, ahogy senki nem ír vissza! Majd akkor a lányok rájönnek, hogy ez milyen parasztság, és megnézem, ahogy ezek a lányok nem regisztrálnak ki egy héten belül! Nem kell elhinni nekem, rajta lányok, regisztráljatok fiúként! És ti fogjátok látni, hogy mennyire parasztok és idióták a mai lányok!


Csak gondold el, hogy Király L. Norbi hogy néz ki? Szerinted hány és milyen női voltak, mielőtt ismert lett? és milyenek és hány lett utána? Na, ilyen ribi a mai egész női társadalom! Mindig a jobb kell! Az ismertsége miatt Király L. kb. 8-9-esre kúszott fel! Előtte lehetett úgy 4-es szinten. Persze nem mindenkinek ő jön be, van akinek SP, van akinek a VIVA-s Istenes Bence stb... De a nőknek mindig jobb kell! Meg is érdemlik a sorsukat! :) Jól ki kell őket használni, míg rá nem jönnek, hogy ha 6-osok, akkor 6-os fiúk közül válasszanak! És ne a 8-ast kergessék!


és igen, tudom, hogy van kivétel! Kb. 1000-ből egy lánynak van is esze! Na most mit kezdjek ezzel? Járjak ezer lánnyal? Nem sanszos, hogy élek addig :)


Tanulság, írj egy vak, félszemű, süket, lánynak, az biztos vissza fog írni! Mert neki is minimum egy 6-os kell! :)


Én társkerin csak szórakozom, élőben könnyebb, jobban tudsz hatni, de ott is marha nehéz, mielőtt valaki félre érti... Mielőtt valaki írja, hogy nekem is volt két csúcs bnőm... akkor nem igaz az elméletem... (Én 7-esnek gondolom magam, ők 8-asok voltak.) A válaszom: MEG TUDTAM ŐKET TARTANI? NEEEEM! Mert hamar rájönnek, hogy van egy csomó 9-10-es fiú is, és nekik az kell!

2013. febr. 19. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
Jah utolsó válaszoló, így fog kihalni az emberiség, és csak a hülyék maradnak:D
2013. febr. 19. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

Csak azért regisztrálnak fel hogy a sok srác verje a farkát a képükre meg dícsérjék őket,ezen élvezkednek


A szép csajok nem fognak visszaválaszolni ha ronda vagy,átlagos csajoknál már jobb a helyzet,bár ott se sokkal mert a 70%-uk ott nem fog visszaválaszolni

2013. febr. 19. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!