Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, mi a fenéért regisztrá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mi a fenéért regisztráltok társkeresőre ha egyáltalán nem vagytok képesek választ írni senkinek?

Figyelt kérdés

Két legjobb képemet töltöttem fel, kedveset, vicceset, szellemeset írok de mégsem méltatnak válaszolni a kedves hölgyemények. Miért regisztrálnak ilyen oldalra? Azt mondták mások hogy jól nézek ki a képeken.


Van olyan közetetek akinek összejött már valami egy ilyen oldalról? Már kezdem azt hinni hogy felesleges időpocsékolás.


2013. febr. 19. 01:07
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Én többnyire csak nézelődni járok fel. Ha nem is százával, de napi 1-2 levelet kapok, se kedvem se energiám mindre válaszolni. De néhánynak szoktam, aki szimpatikus. Azért megjegyzem a fiúk is tudnak olyanokat hogy a hajam leteszem tőlük. Írt egy srác, akivel egy településen lakunk. Na mondom de jó, legalább nem kell levelezgetni, egyből találkozhatunk. Hát nem, ő már hetek óta csak levelezget, nem képes azt mondani, hogy fussunk már össze egy órára, hogy kideüljön mi van, aztán ne vesztegessük egymás idejét...
2013. febr. 19. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
Én is fent vagyok társkeresőn naponta 50 srác zaklat! Nincs energiám mindnek válaszolni! Aki érdekel annak igen de aki pl látom milyen előnytelen képeket tesz ki azok mit várnak? Szerintem a többi csaj is így gondolkodik akiket válaszra se méltatunk azok nem ütik meg a mércét! Aztán jöhettek ide sírni!
2013. febr. 19. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
Sok lány, csak azért regisztrál fel ilyen oldalra, hogy az egoját legyezgesse, mert jól esik neki, hogy naponta tucatjával kapja a leveleket, de valójában nem akar ismerkedni.
2013. febr. 19. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:

Amit 8 -as írt én azzal tökéletesen egyetértek.


Én is eléggé jól nézek ki, de nem vagyok tökéletes filmsztár megjelenésű, hibátlan arcú stb pasi. 7-8 asnak mondanám magam max.


De a lányok manapság ki....ul igényesek, szinte minden szempontból a maxot kell hozni: kinézet, humor, magabiztosság, pénz, baráti kör, izgalmas élet és még sok minden. Képtelenség azt elérni hogy teljes mértékben meg legyen elégedve veled egy nő. Pedig ők mint tudnak cserébe nekünk nyújtani? A puncijukon kívül a többség az ostoba liba kategóriába tartozik, de mégsem teljesen ostobák, mert egy annyi eszük van, hogy rájöjjenek hogy ami a lábuk közt van azt nagyon jól fel lehet használni zsarolás céljára...undorító hogy hová fejlődött a világunk a régi időktől, amikor a nőknek mukkaniuk nem szabadott csak fejet hajtani...most lassan kezdik átvenni az uralmat.


Nem jó ez így!

2013. febr. 19. 11:56
 15/27 anonim ***** válasza:

8-as vagyok. Az a baj, hogy nem csak te vagy én látom így, hanem már nagyon sokan! (A lányok szerint csak kitaláljuk, ahah...)


A lányok elvárásai, főleg, amikor társkeresőn ki is írják, hogy : legyél magabiztos, de ne bunkó, humoros, de tudj helyesen írni, ez alap, ne legyél csöves, de azért legyen normális kereseted, tudj kemény lenni, de gyengéd is, ne legyél otthon ülő, de ne is akarj állandóan a haverokkal lógni és a többi b@romság...


1) Ilyenkor vissza szoktam kérdezni, főleg, mikor ezt általában 5-6os lányok is kiírják, hogy ugyan szívecském, várjátok itt a fehér herceget, de úgy mégis, ti mit tudtok nyújtani? Magadba néztek, hogy az elvárásaitok hol vannak azzal, amit adni tudtok? (Arról nem is beszélve, hogy a legtöbb képtelen helyesen leírni a bemutatkozóját is, de írja, hogy a fiú tudjon helyesen írni! XD


2) Lányok! Fel tudjátok fogni, hogy mikor 6-7-es lányként nem 6-7-es fiúkat akartok, hanem 8-9-est, akkor ti hogy fogtok kinézni 30 éves kor után? és még a szülésről nem is beszéltem! Elhagyjátok magatokat, mint a sz&r! Ha még szültök is, úgy néztek ki két évvel szülés után, mint a dupla sz&r! Kvázi, leestek 4-es szintre, de nektek a 8-9-es fiú kellett!


Mint tudjuk, a fiúknak használ a kor, férfiasabbak lesznek tőle, a lányoknál ez fordítottan igaz!


3) Lányok! fel kéne ébredni a mesevilágból, és hozzátok hasonló fiúk közül választani! És ha humorost akartok, akkor közlöm, nem nem vagyok Jim Carrey! Ha szépfiút akartok, közlöm nem vagyok Justin Bieber, ha rosszfiút, vagányt, férfiasat akartok, közlöm, nem vagy Vin Diesel!


Fel kéne ébredni, hogy az emberek átlagosak! Azok között kéne keresgélni! Mert mi is írhatnánk, hogy naponta 3szor akarjatok szexelni, csináljatok mindig reggeleit, de azért ne másszatok ránk mindig, hagyjatok sörözni is a haverokkal, de gyertek is velünk sörözni a haverokkal... Mi is írhatnánk ilyen ellentmondó b&romságokat!


Lányok! Ébredjetek fel! 30 éves korotokra, amikor leestek 4-es szintre, de 8-as pasi kellett, úgy megcsalunk fiatalabbal, mint a szél! Mert agyatlan nullák vagytok! Tisztelet a kivételnek, kb. 1000-ből egy lány! Na, őt nem fogják csalni 30 éves korában, sem szülés után! Persze, neki is figyelnie kell, hogy ne hagyja el magát!

2013. febr. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

12:37


Te is csak itt sírsz! A szavaiddal élve ha nem vagy legalább 7-8 as a 10 es skálán ne akarj jó csajt! Fogadd el hogy jut max egy 4 es !

2013. febr. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy csak nem találtak szimpatikusnak. Vagy mért nem töltesz fel 2 másik képet? Biztos akad másmilyen is, ne ragaszkodj csak ahhoz a kettőhöz.


Én régebben voltam fent, még az elején vissza is írtam mindenkinek, még akkor is, ha már az agyamat eldobtam attól az embertől. Találkoztam is pár emberrel,holott nem annyira fogtak meg. Aztán ez a türelem kezdett szép lassan csökkenni. Visszaírtam ugyan, de amikor már lesokkolt, elbúcsúztam tőle. Amikor beléptem újra rám írt, majd újra, meg újra...akkor kezdődött, hogy már vissza sem írtam.

Ez most ott tart, hogy max megnézem kik vannak fent, ha találok szimpatikus embert, akkor regisztrálok. A többi pasas ha rám ír, de nekem nem tetszik, hülyeségeket ír...akkor már vissza sem írok.

És nem azért mert b*nkó, r*hadék, ocsmány kis p*csa vagyok, hanem mert felesleges, nincs türelmem már hozzá.

2013. febr. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

Nem értem, hogy olyannak aki nem jön be minek kellene vissza írni vagy egyáltalán mit?

Nekem is volt, hogy írtam nekem tetsző pasinak és nem írt vissza, felfogtam, hogy nem jövök be neki, ennyi.

Kapok én is naponta vagy 10 levelet, amiből 1 értelmes van. Minek írnék a másik 9re vissza?

2013. febr. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

8-as vagyok. Gondolom nem olvastad a korábbi soraimat: Én 7-esnek tartom magam, vagyok is annyi! Mint mondtam, volt két 8-as bnőm!


Én is megelégednék a 7-es lánnyal, de az isten szerelmére, a lányoknak állandóan a 9-10-es pasi kell! nekik mindig jobb kell! Miközben szülés után vissza fognak esni 1 vagy 2 értékkel! De ez nem fér az agyukba.


A lány, aki írt, hogy minek írjon vissza? Hát mondjuk alap illem? Egy köszönöm, de nem téged kereslek meddig tart? 2 másodperc???? Miközben Ti elvártok személyre szabott, jól átnézett, hogy ne legyen benne helyesírási hiba, vicces, humoros, egyedi, meg anyámálomvilága levelet!!!! Mit gondoltok, meddig tart 10 ilyen levelet megírni személyre szabottan? Úgy 2 óra!!!! és miért??? hogy egy darab válasz se jöjjön? Na ezért írnak a fiúk, köztük én is már csak ennyit: "Szia! Ha szimpatikus vagyok, írj vissza!"


Ügye nem gondoljátok, hogy a fél napjainkat mi fiúk el fogjuk tölteni azzal, hogy anyámálomvilága leveleket küldjünk, amire válaszolni is képtelenek vagytok????


Tanulság! Regisztráljatok fel fiúként, és tapasztaljátok meg a saját szemetekkel!!!!! Ehhez már gyávák vagytok, hogy kipróbáljátok milyen a másik oldal!


Tény, mivel a lányok állandóan jobb pasit akarnak, mint amilyenek, így állandóan meg vannak csalva, főleg szülés után!!!

2013. febr. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

#8-as vagyok. Ja igen. Hogy szedtem fel a két 8-as leányzót??? Úgy, hogy taktikát váltottam. Ez a saját tapasztalat! Előtte tök normálisan próbálkoztam a lányoknál, abszolút, rendes, tisztességes, aranyos, kedves, tipikus lányok anyukája kedvence viselkedés. Esélyem nem volt a 7-es lányoknál sem!!!! Elhajtottak, mert a sok p&nának ki kellet, a b#nkó, lekezelő srác!


Hát átváltottam én is, és tipikusan elkezdtem lekezelően viselkedni a lányokkal: Lám, össze is szedtem a két 8-as leányzót! És ez 10 év tapasztalata, nem 2!


Ma már nem okoz gondot, pl. 7-8-as lányt felszedni, mert tudom, hogy lekezelően kell bánnom velük! Néha persze meg is kell őket dicsérni, de alapjában véve tartani kell a gyeplőt!


Számomra is érthetetlen ez az abszurd, ostoba, fordított viselkedése a lányoknak, hogy a lekezelő, bunkókra hajtanak! És nekem sz&r, mert el kell játszanom ezt a szerepet, ha akarok egy 7-8-as csajt! (Aki szülés után 6-osra lemegy!) Én ezért vagyok kiakadva, nem azért, mert nem tudom őket felszedni! Egyszerűen k&baszott fárasztó állandóan megjátszani magam. Ha a régi önmagammal megyek oda egy 7-es lányhoz, elhajt! Megdöbbentő a mai lánytársadalom!


ui.: ja, látnátok a két volt bnőmről a képet, elhinnétek, hogy 8-asok voltak! Már idegbajt kaptam, hogy akárhova mennek nélkülem, állandóan leszólították őket... (Persze ezt nem mutattam ki :)

2013. febr. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!