Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, mi a fenéért regisztrá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mi a fenéért regisztráltok társkeresőre ha egyáltalán nem vagytok képesek választ írni senkinek?

Figyelt kérdés

Két legjobb képemet töltöttem fel, kedveset, vicceset, szellemeset írok de mégsem méltatnak válaszolni a kedves hölgyemények. Miért regisztrálnak ilyen oldalra? Azt mondták mások hogy jól nézek ki a képeken.


Van olyan közetetek akinek összejött már valami egy ilyen oldalról? Már kezdem azt hinni hogy felesleges időpocsékolás.


2013. febr. 19. 01:07
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Ember, hol élsz te....a kis 8-as.

Megjátszod magad, hogy felszedhess egy jó nőt? Meg az 7-es meg 8-asozásod...már ne is haragudj, de ezt elfelejthetnéd.

Olyat kellene elsősorban találnod, aki elfogad olyannak, amilyen vagy. Ha el akarsz jutni a szülésig, hogy legyen gyereked, akkor nem a lekezelő,flegma idiótát kell adni.

2013. febr. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:

Utolsó:


Te tisztában vagy azzal hogyha nem mondasz ellent a nőnek és nem vagy lekezelő vele, akkor a büdös életben nem fog férfiként rádnézni? Kedves aranyos pasiként még 1.2 ösöket sem fogsz felszedni soha!


Nekem sem sikerült. Mert túl megértő, túl aranyos voltam.


Taktikát fogok váltani, mivel sokan mondták már, hogy amint nem kezdték tisztelni a nőket és lekezelően kezdtek el bánni velük egyből megfordult a kocka. Jöttek a sikerek egymés után. Hát erre csak annyit tudok üzenni a lányoknak: Ti ki....ul ostoba teremtés vagytok, hamarosan jövök én is az új lekezelő hozzáállásommal, próbáljatok meg ellenállni ha tudtok. Csak amúgy fogtok nedvesedni meglátjátok!!!

2013. febr. 19. 18:37
 23/27 anonim ***** válasza:

..Nos nőként írtam, így tudom, hogy én sem, és a társaságomban élő nők sem erre buknak.

És attól, hogy ti ilyen nőket találtok meg, és ezért kezdtek el rossz irányba átfordulni, szerintem az nem normális dolog.

2013. febr. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
..És még annyi, hogy nem kell átesni egyik ló túloldalára sem. Nem csak szélsőségek vannak.
2013. febr. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Én mint 8-as pontosan ezt javaslom neked kérdező. Legyél velük lekezelő, de mindig tudd, hogy hol a határ! Gondolok itt arra, hogy a nőiességükben SOHA ne sértsd meg őket! Az visszafordíthatatlan! NŐNEK KELL, hogy érezze magát melletted, de úgy, hogy te vagy a domináns, ami lekezelőt jelent, de nem a nőiességük felemésztését! Amikor lekezelő vagy, figyelj arra, hogy azonnal dicsérd is meg utána, bármit, ami a nőiességén javít! (Hiszen, ha nem érzi nőnek magát melletted, akkor ott fog hagyni!) - De: ne lőj túl a célon, mert ha túl sokat dicsérsz, akkor meg rád un, vagy annyira elhiszi, hogy bomba nő, hogy 10 pluszos pasik után kezd szaladgálni!


A nők állandóan mást mondanak, és tesznek! Mint itt az utolsó válaszoló hölgyemény! (Lehet, hogy ő a kivétel, de az ritka! Általában rosszul látjátok magatokat és a barátnőiteket! És mondom, aki írta ezt az utolsót, regisztráljon fel a love.hu-ra egy teljesen átlagos pasi fotójával, és írjon ide vissza 1 hónap múlva! Nő vagy! Állítólag ismered a nőket! Na, majd azt hiszem te is nézel, hogy mit gondoltál eddig! és ne haragudj, szerintem nekünk fiúknak nincs 500 évünk, hogy esetleg pont nekünk jusson a kivétel! Mert addigra megöregszünk, és tényleg a kutyának nem kellünk! Mi megelégednénk a velünk egyenrangú lányokkal, de ti képtelenek vagytok erre az egyszerű dologra!)


és egy valamit vegyél tudomásul utolsó hölgyemény: nekem normális fiú barátaim vannak, rendre hosszú ideig egyedül vannak! A lányok szó szerint menekülnek a normális pasiktól!!!! Ha egy társaságba leülünk, őket semmibe nézik a lányok, míg én, aki szekálom a lányokat, lekezelő vagyok, rám felfigyelnek, és érdeklődnek felém!!!!! (És nem csúcsmodell lányokról beszélek!!!!) Korábban én is olyan voltam, mint a barátaim, és ugyanúgy jártam, mint ők! Még a nálam rosszabb lányok sem vettek semmibe sem! Persze, a nagyon rondáknak már bejöttem, na de kössz! Szülés után nem akarok egy bányarémmel együtt lenni, aki a gyerekeim anyja!


Inkább most vagyok lekezelő, és majd később a velem egyenrangú (én is 7-es ő is 7-es) lányt formálom át, hogy elfogadjon engem!


Kérdező, a nőket lehet és kell formálni! Mindegy, hogy a buta libák mit mondanak, úgyis mást mondanak, és mást csinálnak. Őszinteségről babláznak, de mikor megkapják, már nem kell nekik, mert az őszinteség sokszor fáj! és inkább tagadják...


Még én sem tudtam úgy formálni, hiszen a két 8-as barátnőm előtt nem volt ilyen tapasztalatom! Minél korábban megszerzed ezt a tapasztalatot, annál biztosabb, hogy lesz majd veled egyenrangú barátnőd, akit a kellő erővel tudod lekezelni, és a kellő erővel tudod majd dicsérni is! Mert az fontos, hogy NŐKÉNT érezze magát melletted!


Pl. soha ki ne jöjjön a szádon, mert örökre benne marad, hogy

1) Nem nőies! Vagy hogy nem igazi nő!

2) Ne szórj rá egyszerre SOHA kettőnél több kritikát bármiben! (Mert az első ilyen esetben a barátnőjénél sírja ki magát, azután már egy másik pasinál fogja... hiszen ezt is úgy fogja értékelni, hogy ő nem nő vagy nem elég jó neked, és egy másik pasival akarja majd igazolni, hogy ő mennyire jó nő!)

3) Soha ne sértsd meg a legjobb barátnőjét! A barátnődet egyetlen pasi sem tudja úgy lecuppantani rólad, mint az ő legjobb barátnői!!!! Ráadásul a nők sokszor a "legjobb barátnő" alatt azt a féltékeny p&csát értik, akik akkor érzik majd jól magukat, ha visszavették tőled a barátnőjüket!

4) ha kritikát mondasz rá, mindig dicsérj meg rajta valami mást, de kb. 50%-kal kisebb erővel, mint ahogy "lekezelted"!

5) Soha ne sértsd meg az ágyban! Ott nagyon óvatosan mondj neki bármit! Inkább dicsérd!!! Akkor is, ha nem igaz! A nők BIBLIÁJA alapján, (valami ufó által átadott tudás szerint), azt vallják, ha nem jó az ágyban együtt, akkor az azt jelenti, hogy az egész kapcsolat nem jó, ergo ki kell lépni!

6) ha valamit el szeretnél érni az ágyban, akkor azt olyan csellel tedd, hogy úgy érezze, ő akarja azt megtenni neked! (Ez az egyik legnehezebb...)


7) Tudd, hogy amiket leírtam a VELED EGYENRANGÚ LÁNYOKNÁL IGAZ, vagy jobbaknál! Ha pl. te 7-es vagy, akkor 7-es lánynál vagy 8-asnál! (Belőlük szülés után lesz kb. 6-os!) Tudd, hogy mivel ők jó nőnek számítanak, és ezt ők is tudják, bárhol találnak maguknak veled azonos pasit! Ezért nagyon fontos, hogy soha ne lépd át azt a bizonyos határt, amiket most leírtam...


Ezek közül sokat elrontottam, és bizony előfordult, hogy annyira lekezelő lettem, hogy másnál kereste a lány a vigaszt! A következőnél már nem fogom ezeket a hibákat elkövetni én sem... és voilá! Nem kell majd bányarém lánnyal együtt lennem, vagy egyedül néznem a karácsonyfát 50 évesen!!!!

2013. febr. 20. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Jézusom!


Remélem soha nem találkozom egy ilyen osztályozós barommal!

Te nekem max. egy 2-es lehetsz.

2013. febr. 21. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Elárulom, az ilyenekre buktok, csak tagadjátok magatok előtt is :) Csak egyetlen adatot vegyél figyelembe: a mai házasságok több mint fele válás! és ezek nagy része már a házasságkötés utáni 1-5 évben! Miért? Mert ti nők képtelenek vagytok normális pasikra bukni!!!! Aztán csodálkoztok, hogy át vagytok vágva!!!!!


Attól, hogy nem adsz neki számot, még skatulyázol, csak szám nélkül!

2013. febr. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!