Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Alacsony, nem jóképű fiúk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alacsony, nem jóképű fiúk, nektek hogyan lett barátnőtök, ilyen pocsék külső adottságokkal hogyan lehet sikeresnek lennei a lányoknál?

Figyelt kérdés
Én vágom, hogy van valami állati ösztön, aminek folytán csak a 180cm magas fiúk számítaank férfinek meg a ritka jóképűség is nagyon vonzó, de ha valakinek ezek nem adatottak meg, akkor hogyan tudna barátnőt szerezni, főleg, ha folyton lekoptatják vagy olyan érdektelenek az irányába, ami nyílván a külső miatt van, mert egy jóképű-magas srácnak tuti nem tudna ellenállni egy lány sem.
2013. febr. 19. 19:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
25%
Ha alacsony és csúnya vagy, nincs esélyed. Max pénzzel tudsz bármit is elérni a csajoknál.
2013. febr. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
66%
Miért pocsék valakinek a külseje ha alacsony és nem jóképű?
2013. febr. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ismerkedj, legyél jófej, a személyiség is fontos. És ne olyan lányokkal kezdj, akiknél tudod, hogy nincs esélyed. Köztük is vannak alacsonyabb, nem modell külsejű egyének, akik ugyanígy ezzel küzdenek, amivel te és csak egy megértő férfira vágynak.
2013. febr. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

1. Keresgélj az alacsonyabb lányok között

2. Keresgélj a kevésbé szép lányok között (nem akarom azt írni hogy a csúnyák között)

3. Legyél humoros, közvetlen

4. Nincs 4. :D

2013. febr. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Sehogy. Esetleg tégy szert nagy vagyonra. :)
2013. febr. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem volt már alacsony és nem túl jóképű barátom, és nagyon szerttem, mert kedves volt, és aranyos, és olyan drága, sokat bókolt és kimutatta, mit érez :)
2013. febr. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

#4, elrontottad! Ezt így kell :D :

1. Keresgélj az alacsonyabb lányok között

2. Keresgélj a kevésbé szép lányok között (nem akarom azt írni hogy a csúnyák között)

3. Legyél humoros, közvetlen

4. ?????

5. Profit!

2013. febr. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Engem sose érdekelt hogy néz ki egy pasi, a lényeg, hogy kedves legyen, és figyelmes, lehessen vele beszélgetni bármiről... :)) Jó humora legyen, és ne legyen szégyenlős... :PP De lehet hogy csak én gondolom így...


17/L

2013. febr. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A párom ilyen, imádom, de el kell ismerni, hogy nem valami szerencsés a külseje.

Viszont nagyon okos, hihetetlen jó humora van, és egyezik a gondolkodásunk. Igazából a humorával fogott meg, de az esze miatt vagyok belé nagyon szerelmes, mert az alacsonysága ellenére fel tudok nézni rá :)

2013. febr. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 yattatata válasza:

Kisbarátom ne csüggedj!

jó humorral nagyon sok csajnál jó lehet lenni, de ne az elcsépelt vicc oldalakból meríts, olvass Rejtő Jenő könyveket. a külsőről annyit divatos még lehetsz ha jóképű nem is vagy, de gyanítom fiatal vagy, úgy hogy ez valószínű csak átmeneti megoldás, majd a hormonok+évek kombináció kikupál. próbálj egyéniség és nem pedig valami utánzat lenni. ha érdekes vagy felfigyelnek rád. a magasság dolgot pedig felejtsd el nyugodtan, a tomcruse nevű ürgét egy 12 éves 140 centis kislány is lefejelhetné. szóval kitartás

2013. febr. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!