Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek régebben is ennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek régebben is ennyi ember szenvedett a külseje miatt?

Figyelt kérdés

Körül kell nézni, ez most már társadalmi jelenség, hogy mennyi ember életét teszi tönkre az, hogy csúnyának tartja magát.

Szerintetek régebben is ennyi ember szenvedett emiatt?

Mert az én elméletem az, hogy egyszerűen csak a médiában állandóan azt látjuk, hogy mindenhol tökéletes külsejű embereket mutogatnak, és csak a kifogástalan kinézetű emberek élnek értékelhető életet. Emiatt aki nem rájuk hasonlít, és esetleg éri pár rossz tapasztalat, az már nem is érzi magát teljes értékű embernek.

Van ráció abban amit írok?


2013. febr. 19. 19:35
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Szerintem a média nem sugallja ezt. Pusztán ignorálja a nem eléggé vonzó külsejű embereket.


Egyébként meg régen is volt ilyesfajta ítélet, csak kissé más volt az ideál. És a kínálat is más volt, hiszen mindkét nem kemény fizikai munkát végzett, kaja pedig nem mindig volt elég, így csak idős korukban hízhattak el valamennyire.


A médiát sokan hibáztatják és nem is jogtalanul, mert az általa nyújtott alternatív valóságban nem minden típusú ember kap szerepet.

De ugyanakkor szerintem ez tök mellékes. Párválasztáskor nyilván minden férfi örül, ha kedves, széparcú, jóalakú lányt talál, de egyáltalán nem alapkövetelmény, hogy csakis magas, nagy mellű manökenek jöhetnek szóba, sőt.

És a nők is szeretik az izmos, jól kereső, formás seggű pasikat, de nekem valahogy nem olyan randiélményeim vannak, hogy jövedelemigazolással, izompólóval és letolt gatyával ültünk volna be egy kávéra..


Szerintem az egyetlen igazi károsult réteg, amiben a média keze van, az a gyenge akaratú, könnyen befolyásolható fiatalok (vagy olykor nem annyira fiatalok) rétege. Ők készségesen elhisznek mindent, ami a TV-ben megy és emiatt olvastam már itt is olyan kérdést egy 13éves lánytól, hogy lefeküdjön-e a nála idősebb pasijával, mert a barátnői azt mondják, hogy ha szereti, akkor le Kell feküdnie vele.

Ez tényleg baj.

De megjegyzem, itt sem a média az elsődlegesen hibás, hanem a szülő, aki olyannyira nem nevelte a gyerekét, hogy annak ilyen kevés gőze van a világról és bármit bevesz.


Ilyenek is voltak régen is, csak akkor nem a Fókusz Pluszból leste a tutit a kislány, hanem a Maris néni vagy a szomszéd Józsi bácsi tömte a fejét hülyeségekkel, esetleg élt vissza a naivitásával és invitálta meg a puha szalmára...


Szóval ahelyett, hogy hibáztatjuk a csúnya világot, amiben vannak hazug emberek, inkább nézzünk magunkba és készítsük fel a szeretteinket, hogy nem minden játék és mese.

2013. febr. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!