Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy / hol ismerkedhetnék meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy / hol ismerkedhetnék meg olyan lánnyal, akinek jóval fontosabbak az érzelmek, mint a szex?

Figyelt kérdés
Látom itt méltatlankodni sokakat, hogy a barátnőjük X hónap után sem akar lefeküdni vele, vagy nem szreti lesz*pni, meg vannak, akik simán elhagynák a barátnőjüket, ha nem orálozna nekik. Nekem az ilyesmi nem szempont. Szeressük egymást, érezzük jól magunkat, még akár az se lenne gond, ha nem akar szexet. Van esélyem hasonló gondolkodású lányt találni?
2013. febr. 21. 00:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A legtöbb lány reméli hogy csak önértékelési problémák miatt írod ezeket :)
2013. febr. 21. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Jahm persze... Szerintem te még nem éltél igazi kapcsolatban, vagy nagyon kevés a tapasztalatod. Lány vagyok, ha például az én barátom semmibe nem menne bele, nekem sem tetszene, mert nem ezt szoktam meg, nekem nem ez természetes, nem ezek az igényeim, mást várok egy kapcsolattól, ráadásul bizonyára a gondolkodásmódunk is nagyon más ha ennyit kell "sz@rakodni" a szexen.

Érdekes hogy azt írod, "szeressük egymást, érezzük jól magunkat" hát nem tudom... szerintem ennek az egyik legszebb módja a szex, de sebaj... :D

2013. febr. 21. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Nincsenek önértékelési problémáim, és nem is vagyok egy prűd, szextől irtózó alak. Csak nekem egy kapcsolat nem egyenlő d*gások sorozatával.

Írtam bárhol is, hogy semmibe nem mennék bele? Szerintem nem. Jó lenne értelmezni is néha, amit a kérdező ír, és nem feltételezésekbe bocsátkozni.

Remélem, egyszer rájössz, hogy egy kapcsolat valódi szépsége több a szexnél.

2013. febr. 21. 00:38
 4/12 anonim válasza:

Én ilyen vagyok.


20/L

2013. febr. 21. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Sajnos vagy nem, én még nem voltam fiúval életemben, de így elméleti síkon is sokkal fontosabb lenne számomra az érzelmi biztonság, mint a testi kielégültség.


Én is olykor csak ámulok és bámulok, hogy egyesek miért el nem hagynák a párjukat - hozzátenném, ha hosszútávon nem működik a szex, akkor még megértem, na de olykor még ahhoz sincs türelmük egyeseknek, hogy kitapasztalják, tudnak-e javítani együtt a fennálló helyzeten avagy sem, ehelyett inkább máris 'dobnák' a 'párjukat' (milyen szerelem ez, kérdezem én?) 21L

2013. febr. 21. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Bárhol. Gyakorlatilag csak ilyen lányok vannak. Bár a Mercikulcsot érdemes eltenned, mert ha pörgeted az ujjad körül, akkor tényleg a ribancok jönnek rád. (Azok meg úgy viselkednek, ahogy szerintük a pasik szeretik.)
2013. febr. 21. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

01:09


szeretnélek ezek után megismerni

2013. febr. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Jó tudni, hogy még vannak ilyen emberek, hiszen egy tartós kapcsolat alapja a kölcsönös érzelmek, és a közös érdeklődési kör! Ha egy kapcsolat alapját csak a szex jelenti, az már régen rossz... 19/L
2013. febr. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

17:08


+ végtelen :)

2013. febr. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Nyudi.

tele a világ ilyen nőkkel lányokkal. ezt a legkomolyabban mondom -42F

2013. febr. 25. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!