Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy / hol ismerkedhetnék meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy / hol ismerkedhetnék meg olyan lánnyal, akinek jóval fontosabbak az érzelmek, mint a szex?

Figyelt kérdés
Látom itt méltatlankodni sokakat, hogy a barátnőjük X hónap után sem akar lefeküdni vele, vagy nem szreti lesz*pni, meg vannak, akik simán elhagynák a barátnőjüket, ha nem orálozna nekik. Nekem az ilyesmi nem szempont. Szeressük egymást, érezzük jól magunkat, még akár az se lenne gond, ha nem akar szexet. Van esélyem hasonló gondolkodású lányt találni?
2013. febr. 21. 00:25
1 2
 11/12 anonim válasza:
Itt vagyok én!! :)
2013. márc. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Komolyan írtad? :) Hány éves vagy?
2013. márc. 6. 18:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!