Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, miért utáljátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, miért utáljátok a kisfiús, alacsony, pici fiúkat, az ilyen fiúknak sosem lehet barátnője csak, mert genetikailag el lettek cseszve és nem férfiasan idősebbnek néznek ki?

Figyelt kérdés
Például, ha a kisfiús fiú nem magas és nem is nagy súlyú, akkor már lenézitek és nem is akartok tőle semmit sem. Már azt kívánom sokszor bár dagadt lennék, még akko is többre néznének mint alig 50 kilóval.
2013. febr. 18. 10:39
1 2
 1/11 Deviáns Zsírkréta ***** válasza:

Nem tudom miért kell általánosítani. Nekem van olyan haverom akire ezek a dolgok pont igazak és már 2 éves boldog párkapcsolatban él egy nem is rossz csajjal...

Ha van egy 150 kilós lány aki a betegsége miatt ilyen túlsúlyos te kezdenél vele?

2013. febr. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én speciel egészen kezdek megszeretni egy alacsony pici (de nem fiút, hanem) férfit. De nem a külseje, a vékonysága vonz, hanem ő maga.
2013. febr. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
34%
Mert csak a külső érdekli őket, ráadásul mindnek magas pasi kell sajnos.
2013. febr. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Már ne haragudj, de nem egy ismerősömnek hasonlóak a tulajdonságai, és mégis kapcsolatban van. Nem mondom hogy nem hátrány, de az tuti hogy nem 100%-os akadály. Lehet hogy így ügyesebben kell forgatnod a szavakat mint egy olyannak, aki átlagos, de ne fogj rá mindent arra, hogy alacsony vagy.

Ha valaki komoly kapcsolatot szeretne, az jobban előtérbe helyezi a belsőt mint az aki csak kalandozik.

2013. febr. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor nem lennél semmivel sem közelebb, hogyha dagadt lennél. Tudom, mert én az vagyok, rettentően kövér vagyok, és nagyon ocsmány, valamint alacsony is. A lányok pedig egy kupac kopasz kukacot is szívesebben néznek, minthogy rám nézzenek. Igen, előfordul, hogy véletlenül találkozik valamilyen lánnyal a szemünk, és akkor olyan undor ül ki az arcára, hogy néha azt hiszem, hogy mindjárt elhányja magát. Sokaknak fogalmuk sincsen, milyen rossz ronda pasinak lenni.
2013. febr. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
22%

először is nem kell általánosítani, mert ez egy elég rossz tulajdonság, amit senki se szeret.

a másik! az "útálat" nem egyenlő a "nem vonzódik"-hoz !

nekem már tetszett alacsony pasi, ő meg elküldött a francba... ha általánosító lennék mint te kérdező, akkor valószínűleg az összes alacsony pasi egy szemét lenne számomra.

2013. febr. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Oszt evolúcióról hallottál-e? Van ebben egy olyan, hogy természetes szelekció. Nézzetek már utána ahelyett, hogy folyton itt nyafogtok.
2013. febr. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Remélem a bunkók is lemorzsolódnak.
2013. febr. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
47%
Rinyagépek
2013. febr. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Viszonylag alacsony (170cm) srác vagyok csak azóta kezdtem el egy kicsit hízni mióta folyamatosan ülőmunkát végzek előtte a testtömegindex által elvárt alatt voltam, szakállat pedig azért növesztettem, hogy ne kelljen személyit adnom a Tescoban ha alkoholt veszek. A jelenlegi párom a harmincharmadik barátnőm (1hónapnál hosszabbakat számolva).


Fölösleges általánosítani, ilyen kérdések feltétele helyett pedig tegyél azért, hogy legyen. Ismerkedj, próbálkozz. ;)

2013. febr. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!