Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak? Help 14 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Help 14 éves vagyok és még egyszer sem volt pasim lehet hogy túl korai vagy nem tudom de az osztálytársaim közül már mindenkinek volt pasija csak nekem nem

Figyelt kérdés
és nem csak azért szeretnék pasit hogy le ne maradjak hanem mert tényleg szeretnék és megértem a feladathoz úgy érzem de valahogy senki sem akar velem járni pedig sportos okos és aránylag szép vagyok szerintem és van pár fiú haverom is meg minden de senki nem akar velem járni ez miért van miért nem jön már össze egy kapcsolat segítség :(
2013. febr. 24. 21:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nem kell elsietni
2013. febr. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ezen ne aggódj. Majd ha már 18 évesen sem volt még senkid, akkor már azért kicsit gondolkozhatsz ezen, de egyelőre semmivel nem vagy elkésve. ;) Ne erőltesd! Majd ha rád talál a szerelem, akkor neked is lesz pasid. De egyelőre az osztálytársaid azok, akik túl elsietik...
2013. febr. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
43%

maradjál ilyen amilyen vagy

ne legyél te is kurvä, mint a többi osztálytársad.


14éves kislánynak minek pasi? barbibabát a kezébe


ha én lennék a miniszterelnők megtiltanám hogy a 18éves kor alatt, hozzáérhessenek egymáshoz nemi ügyileg a lányok, fiúk.

2013. febr. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
17%
ha idáig nem volt pasid, ezután sem lesz. a fiú haverjaid biztos azért nem akarnak veled járni, mert ronda vagy. örökre magányos leszel, törődj bele.
2013. febr. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Tudnál képet küldeni magadról?
2013. febr. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

gyerekszerelem max...ahhoz meg eléggé jól nevelt kölykötkell találj.

nézd, tudom, hogy nagyon szeretnél pasit magadnak, de az sajnos nem nektek való. maximum ez a kézen fogva járkálás (én spec, még ezt is butaságnak találom...). gyerek vagy még, most még koncentrálj a jövődre, a te feladatodra. tanulj, sportolj, olvass! művelődj, hogy ha már TÉNYLEG megértél (márpedig most még 100%-ig nem vagy kész egy kapcsolathoz), akkor majd érdekesnek találjon a leendő barátod. 14 évesen, még nem állsz készen párkapcsolatra. én is küzdöttem a kamaszkorral, szöryű volt, átéltem, tudom! meg tudlak érteni, most még nem fogod belátni, majd csak később, hogy most még nem az a fontos, hogy pasid legyen. nekem folyton ezt mondták a szüleim, és msot már teljesen egyet értek velük.

másrészt pedig, ti gyerekek direktből akartok magatoknak fiút, miközben szerencsétlen kölykök csak annyit tudnak az egészről 14 évesen(!!!!!!), hogy dugni kell meg smárolni. ez hülyeség. szerelmet kiváltani másból meg más, azt ti még nem tudjátok. úúú kölyök...sajnálom, az én javaslatom az, hogy maradj csak meg egymagad. túl sokat kell ahhoz tudj, hogy legyen egy kapcsolatod.

a sima gyerek szerelem meg annyira fölösleges. ez akkor jó, ha van egy kis szabad időd, amit tényleg, de tényleg nem tudsz másra használni.iskola, sport, lecke, és otthon olvasol vagy találsz magadnak valami hasznos elfoglaltságot. én pl növényeket gyűjtöttem, tanulmányoztam, később kis állatokat, könyveket olvastam, tökéletesen ki lehet tölteni az idődet HASZNOS dolgokkal. a pasizás ilyenkorban nem fontos. én azt mondom, légy érdekesebb a többieknél. nekik pasijuk van, neked legyen eszed.:)

hiszen az sosem árt.;)

2013. febr. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
irj ram beszelgetni :) 14/f
2013. febr. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

nyugalom, csináld amit szeretsz és érdeklődj ha van új jelölt, nem lehet siettetni... én tudom (kivéve ha idegen csajokhoz odamek de az túl hardcore) :D

F19

2013. febr. 24. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
nyugi oszt. társaim már berúgnak meg cigiznek mert ez a "menő" meg csajuk is volt :D nekem még nem volt csajom se nem cigizem csak sörözöm 1-2x buliba még nem jártam szóval mi "csicskák" vagyunk :) 15/F
2013. febr. 25. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
14 évesem meégrtél rá? Ez ugye csak vicc?
2013. febr. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!