Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak? Help 14 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Help 14 éves vagyok és még egyszer sem volt pasim lehet hogy túl korai vagy nem tudom de az osztálytársaim közül már mindenkinek volt pasija csak nekem nem

Figyelt kérdés
és nem csak azért szeretnék pasit hogy le ne maradjak hanem mert tényleg szeretnék és megértem a feladathoz úgy érzem de valahogy senki sem akar velem járni pedig sportos okos és aránylag szép vagyok szerintem és van pár fiú haverom is meg minden de senki nem akar velem járni ez miért van miért nem jön már össze egy kapcsolat segítség :(
2013. febr. 24. 21:15
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
nem a szex-re hanem a járásra de nem kell mindig arra gondolni amúgy eszembe se jutott én a járásról beszéltem istenem-.-
2013. febr. 25. 19:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!