Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tennétek, ha kiderülne a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha kiderülne a párotokról, hogy titokban Jehova tanúja?

Figyelt kérdés
Nem tudom hogy jutott eszembe ez a kérdés, de kíváncsi vagyok ki mit reagálna :D

2013. febr. 24. 21:58
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
82%

Esetemben ez lehetetlen lenne. :)

De ha mégis előfordulna, akkor vagy abbahagyja a Jehovaságot vagy szépen elköszönünk egymástól. Nálam ez kizáró ok, mivel elítélem a házalást és a térítgetést.

2013. febr. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
100%

"titokban" :D


A Jehovákat MESSZIRŐL ki lehet szűrni mindig ugyanolyan jelentéktelen ruhát hordanak, kettesével járnak és csak egymás között házasodnak...

2013. febr. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
100%
Vagy leszokna róla sürgősen, vagy nagyon csúnya veszekedések után távozna.
2013. febr. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
15%
21. viszont ha te így elítélsz dolgokat és megvan róla a véleményed, ne csodálkozz, ha "valamiért" téged is elítélnek, és ugyanolyan határozott negatív véleménnyel vannak rólad, mint most te nyilatkoztál másról. tudod, amilyen az adjisten...
2013. febr. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
100%

Azért az elég nehéz eltitkolni az elcseszett szabályaik miatt.

Nekem az egyik nagynémém jehovás és nem normális. Folyton meg akar téríteni, persze a sunyi, hátbatámadós módon. Úgyhogy azonnal menekülnék.

2013. febr. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 aszomszedneni ***** válasza:
14%

Én nem értem mi ezzel a baj . Ennyi erővel bármilyen hívő ember is lenne a párod , te elhajtanád ?

Tehát , te csak is kizárólag ateistákkal vagy még azokkal se ismerkednél , mert ők is hiszik, amit hisznek .

Vagy mivan , mert én most teljesen meg vagyok zavarodva !

2013. febr. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
100%

Igen. A vallásra semmi szükség a 21. században. Folyton a toleranciáról papolnak, közben ők nem fogadják el, hogy mások nem hisznek a nevetséges mítoszaikban.

Felőlem abban hisz, amiben akar, de engem hagyjon vele békén.

2013. febr. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim válasza:
0%

Ha a kérdés úgy szólna, hogy mit tennétek, ha a párotok "részeges, maffiózó, előtted már volt 15 pasija/nője, kirabolt egy bankot, korábban lefeküdt egyik rokonával, benarkózott, és 6-an megerőszakolták a discoban, megcsalt titeket", akkor semmi gond. Ha erkölcsösen él, akkor "elfutnék, főbe lőném"

NEVETSÉGES!:D

2013. febr. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
88%
Ki él erkölcsösen?? A jehovák? :-D
2013. febr. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
89%

Utolsó előtti. Rohadtul nem azzal van a probléma, hogy valaki erkölcsösen él. Az persze megint egy másik dolog, hogy hol van az erkölcsös és az elvakult bigott határa.

A probléma, az amit már korábban páran leírtak a jehovásokról és azoknak köze nincs az erkölcsös élethez.

2013. febr. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!