Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tennétek, ha kiderülne a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha kiderülne a párotokról, hogy titokban Jehova tanúja?

Figyelt kérdés
Nem tudom hogy jutott eszembe ez a kérdés, de kíváncsi vagyok ki mit reagálna :D

2013. febr. 24. 21:58
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
86%

Nem azzal van a baj,hogy hogyan élnek,hanem azzal,hogy ezt másra is rá szeretnék erőszakolni.

Az,hogy én szeretek valamit,az még nem jelenti,hogy másnak is kell.

2013. febr. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim válasza:
0%

Igen Jehiva Tanúi erkölcsösen élnek, mivel aki nem erkölcsös ember, az ki lesz közösítve, ahogy egyébként minden egyházban így kellene lennie.

Az emberek véleménye: sajnos az a helyzet, hogy valaki mond egy rosszindulatú túlzást, vagy kitalációt és azt mindenki készpénznek veszi.

2013. febr. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim válasza:
0%
*Jehova Tanúi, elnézést a hibáért, siettem.
2013. febr. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
100%

Na ne mondd már...

Személyesen ismerek (sajnos) Jehovát... Asszem nem is taglalom tovább. :-)


És a másik: A házról-házra járás kitaláció?? Mindennap becsengetnek hozzánk...

2013. febr. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim válasza:
0%

Máté 28:19.

Elmenvén azért, tegyetek tanítványokká minden népeket, megkeresztelvén őket az Atyának, a Fiúnak és a Szent Léleknek nevében

Máté 24:14.

És az Isten országának ez az evangyélioma hirdettetik majd az egész világon, bizonyságul minden népnek; és akkor jő el a vég.

Márk 13:10.

De előbb hirdettetnie kell az evangyéliomnak minden pogányok között.

Róma 10:14.

Mimódon hívják azért segítségül azt, a kiben nem hisznek? Mimódon hisznek pedig abban, a ki felől nem hallottak? Mimódon hallanának pedig prédikáló nélkül?

15.

Mimódon prédikálnak pedig, ha el nem küldetnek? A miképen meg van írva: Mely szépek a békesség hirdetőknek lábai, a kik jókat hirdetnek!

Sokan bolondságnak tekintik amit prédikálunk. Ez is meg van írva:

1Korintusz 1:21 Mert minekutána az Isten bölcseségében nem ismerte meg a világ a bölcseség által az Istent, tetszék az Istennek, hogy az igehirdetés bolondsága által tartsa meg a hívőket.

2013. febr. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
100%

Jaj nekem ne gyere ilyen hülyeségekkel!!! Látod, MIND UGYANOLYANOK VAGYTOK!!! Ez a legkevésbé elfogadható "vallás". A legutálatosabb, legálszentebb és legundorítóbb "vallás".

Máris bemásolgatsz a kis szent könyvedből... Áhh, reménytelenek vagytok!

2013. febr. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 A kérdező kommentje:
BSBB, ne is írj többet, mert marhára nem a kérdésemre válaszolsz, ilyen értelmetlenségeket meg ne másolgass, mert semmi köze az alap kérdéshez.
2013. febr. 28. 13:37
 38/39 anonim ***** válasza:
15%
Elfogadnám, hogy az. Nem zavarna.
2013. márc. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 trakibomba válasza:
megdugnám még 1x azt otthagynám :D
2013. márc. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!