Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi ez az érzés, hacsak rá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez az érzés, hacsak rá gondolok reszketek?

Figyelt kérdés

Ha kiejtem a nevét, ha rá gondolok, ha meghallom a hangját egyszerűen bele remegek. Szeretnék vele találkozni, de jelenleg a volt párommal lakok együtt még pár hónapig, aki csak pár napja az exem, de tisztáztuk mindketten: a másiktól nem akarunk már semmi komolyat.

Én nagyon találkoznék a másik fiúval, és ő is velem, de félek, hogy az exem kiborul ha megtudja, hogy esetleg én találkozok valaki mással, akivel egyelőre semmi komoly nem történne, csak egy találka. Volt már valaki hasonló helyzetben? Fiúk véleménye érdekelne inkább.


2013. febr. 25. 22:46
 1/3 anonim ***** válasza:
"ez a szerelem, nem múlik sohasem........"
2013. febr. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az "exed"-et nagyon sokáig bosszantani fogják a hasonló témák. Pláne ha az első komoly és hosszútávú kapcsolata volt veled. Szóval sem most, sem 2 hónap múlva nem fog neki tetszeni. Bár, ha időközben becsajozna, ami valószínűségét nálad jobban kevesen tudják belőni akkor minden megváltozik. Persze akkor is bosszanthatja, de már nem feltétlen fog hangot adni neked előtted.
2013. febr. 26. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
2. válaszoló, honnan gondolod, hogy az első kapcsolata vagyunk egymásnak?
2013. febr. 26. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!