Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi az oka annak, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka annak, hogy a facebookon hiába írom ki, hogy ismerkednék lányokkal, nem igazán akarnak velem ismerkedni, nem írnak rám, ennyire ronda lennék?

Figyelt kérdés
2013. febr. 26. 22:38
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
91%

Figyelj a kilences lökött vagyok. Erőfeszítéseink 80%-a látszólag felesleges. Ha figyelsz csajozós fiúkat, akkor azt fogod látni, hogy egy csomó lányhoz odamennek és 5-ből négy őket is elhajtja, de ők odamennek, te nem mész. Nekik van barátnőjük neked nincs. Így működik, mert a lányok azt szeretik ha a fiúk próbálkoznak és azt hiszik ők a csúnyák ha a fiúk nem kezdeményeznek.

Ezért nem mennek hozzád élőben és ezért nem böködnek a facén. Mert akkor te utasíthatod el őket és ez egy lánynak nem túl nyerő.


Egyébként a lányok szeretik ha van egy srácnak fantáziája.

Üdvözlettel : Egy elvarázsolt lökött.

2013. febr. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

Na, de azt meg élvezik, ha ők utasíthatnak el.

Engem mindig lekoptattak valamilyen indokkal, esélytelen így barátnőt szerezni, szerintem csak a külső számít nekik.

2013. febr. 26. 23:17
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

A külső neked is fontos. Te hány lányhoz oda sem mennél mert nem tetszik ? Mi lenne ha ők próbálkoznának nálad, te hánynak mondanád, hogy barátnődvan, vagy mondanád, hogy bocs de nem.

Egyet gondolj végig.Mivel a fiúk próbálkoznak a lányoknál, ez azt jelenti, hogy egy szebb lánnyal többen is próbálkoznak. Egyrészt hamarabb talál párt egy lány, másrészt szelektálhat.

Emiatt sajnos, igen sokan elhajtanak. Ha nem próbálkozol nem hajtanak el, de annak, hogy a lány megy hozzád próbálkozni sokkal kisebb az esélye.

Ha még is a lány ír rád, vagy megy oda hozzád, barátnőd lesz ugyan, de ez a módszer jár egy sor hátránnyal.

Például azzal, hogy nem feltétlenül azt kapod akit akarsz.

Mi fiúk azzal szelektálunk, hogy ahhoz megyünk oda aki tetszik, a lányok meg azzal, hogy annak mondanak igent aki tetszik.

Ha lány próbálkozik, az rendszerint számos más dologban át fogja venni az irányítást, még akkor is, ha ő másra vágyna. -tapasztalat.

Ha hozzám jöttek oda, valahogy sohasem volt az igazi a dolog.

2013. febr. 26. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Nekem is fáj, hogy folyton elutasítanak csak, főleg amilyen stílusban teszik egyesek, hogy még sértegetni is képesek, csak, mert nem jövök be nekik.
2013. febr. 26. 23:30
 15/22 anonim ***** válasza:
90%
mert ne úgy akarj ismerkedni, hogy megkérdezed, hogy " szia! ismerkedünk? " ez olyan tré..én is agyf*szt kapok mikor így írnak rám..inkább kezdj el velük beszélgetni, ne rohamozd le ilyen gyökér dumával :DD
2013. febr. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

# 13/15

Igazából én már jó ideje szinte csak olyna lányoknál próbálkoztam,a kik nem is szépek, de gondoltam, talán ők rendesebbek lesznek, de valahogy ők is csak lekoptattak. Persze a szép lányoknak sem kellettem. Már fogalmam sincs mi a nagyobb gond, hogy ronda vagyok vagy, hogy nem egy nagy társasági ember.

Azért is próbálkoznék facebookon, mert hátha találnék normális, visszahúzó lányt, akinek nem a külső az elsődleges, hanem a jellem, személyiség, de szomorúan tapasztalom, hogy itt sem találom azt a lányt, akit keresek.

2013. febr. 26. 23:39
 17/22 anonim ***** válasza:
90%

Ja erről egy haverom ötlete jut eszembe. Jó lenne a fosbukon egy olyan gomb hogy benne lennél? Olyasmi lenne mint a like csak ezt senki más nem látná rajtatok kívül. Örülnétek neki, használnátok?


Egyébként is kissé lealacsonyító dolog ez egy férfitól, kuncsorogni azért hogy beszélgessenek velem. Nem gondolod? Legyen már benned tartás!

2013. febr. 27. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
90%
Te mekkora egy élettelen nyomorék vagy :D
2013. febr. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
90%
Kedves kérdező akkor sem írnék rá egy pasira sem ha a világ legjobb pasija lenne. tudod miért??? ELVBŐL. Egy pasinak kell kezedeményezni.
2013. febr. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:
90%
Hülye kérdésre hülye válasz. Biztos ezért nem ismerkednek veled a csajok sem. Ez az "írjatok, ha ismerkedni akartok" típusú szöveg nagyon nem jön be a csajoknak...
2013. febr. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!