Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi az oka annak, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka annak, hogy a facebookon hiába írom ki, hogy ismerkednék lányokkal, nem igazán akarnak velem ismerkedni, nem írnak rám, ennyire ronda lennék?

Figyelt kérdés
2013. febr. 26. 22:38
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Ugye szerinted az lenne a jó válasz, ha elkezdenénk sajnálni és szidnánk a lányokat, hogy nem böknek meg a fészen.

Na én megteszem, jó?

Szegény kicsi fiúka, hiába irkál mindenféle ajánlatot a fészen, azok a csúnya lányok rá sem hederítenek, pedig már nem is a szépeknek irkál. Hogy is képzelik ezt?

Itt van ez e szegény fiú! Lányok milyen buták vagyunk, hogy észre sem vesszük Őt. Pedig milyen vonzó. Félénk, nem mer ismerkedni az életben, önbizalma egyenlő a nullával, emberileg nem sokat ér, az életben nem ismerkedik, csak a fésztől vár mindent, még a sült galambot is, bár az sem röpül. Segítsünk már neki. Ő a főnyeremény! Sorsoljuk ki. Nekem nem kell!

2013. febr. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
Tényleg egyre mélyebbre süllyed ez a mai társadalom. Egymást cikizni, bántani könnyű. Aki nem született magas-jóképű-izmos macsónak annak mindig nehezebb az élete. Aki meg jól néz ki, az bárkit megkaphat és azért, mert egy csúnya fiú próbál végre boldog lenni, találni ebben a beteg társadalomban egy rendes lányt, aki nem csak a külsőre hajt, hanem ad esélyt egy nem túl helyes fiúnak az már gonosznak meg vesztesnek lesz elkoönyvelvel. Persze a jóképű, magaas fiúk azok a jók, azokat kell imádni. Azoknak egyből esélyt kell adni, azokra rá lehet írni. Ha egy ilyen szuper pasi szólít le egy lányt egyből az ágyában is köt ki. Erről szól az élet, a felszínes csajokból lett elegem. Nem egy lány csúfolt a külsőm miatt, nem tehetek róla, hogy nem vagyok egy álom pasi, hogy nagy orrom van például és gúnyolni persze könnyebb. Igen, nekem elgem lett a folytonos megalázásokból, mait a lányok művelnek, sajnos nagyon elszállt a csajokkal a ló. Nem értem miért kell ezért támadni, mert szeretnném, ha végre olyan lány próbálkozna nálam, akinek bejövök és nem nekem kell újra a gúnyolódásokat meg bántalmazásokat elszenvedni, amiből már nagyon elegem lett. De mindegy is, úgy látszik nem létezik már olyan lány, amilyet keresek ebben a romlott társadalomban.
2013. febr. 28. 22:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!