Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mitévő legyek? Feladjam, vagy ne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitévő legyek? Feladjam, vagy ne?

Figyelt kérdés

sziasztok, tanácsot szeretnék kérni, bár nemtudom jó topic-ba írtam e mert még soha nem írtam kérdést..na szóval

3-4 hónappal ezelött meg tetszett egy csaj, és azóta nagyon beleszerettem..van pasija szeptember óta. azt mondta hogy őt is és engem is szeret..és még nem tudná elengedni a mostani pasiját. a tegnapi nap folyamán a lány itt aludt, elég jól éreztük magunkat (:DD) látszott rajta hogy boldog..

a mai nap folyamán mikor mentünk haza suliból meg akartam fogni a kezét, de nem engedte, majd mikor ment a buszmegállóba egy sziával elköszönt és kész..

szerintetek érdemes kitartanom még, hogy előbb utóbb szakítanak, vagy hagyjam a fenébe az egészet? 17/F



2013. febr. 27. 15:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Jó időtöltés vagy neki.
2013. febr. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
és akar tőlem többet mint időtöltés?
2013. febr. 27. 15:18
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem kérdezd meg, hogy öszintén mit akar és utána könyebb lesz dönteni!
2013. febr. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
És a barátja tudja, hogy nálad aludt? Mert sztem ha tudná már nem lennének együtt...
2013. febr. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

rendben, ha hazaér megbeszélem vele..:/

nem, természetesen nem tudja a pasija, hogy együtt voltunk..

2013. febr. 27. 15:24
 6/12 anonim ***** válasza:
Az nem lehet,hogy azért nem akarta megfogni a kezedet suli után,hogy ne lássák mások,hogy mi van köztetek?És ezért köszönt el egy sziá-val a buszmegállóban?Nehogy valaki meglássa,és elmondja a pasijának.
2013. febr. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha téged akarna, már rég otthagyta volna a pasiját és felvállalna téged. De így csak elszórakozgat veled, míg a barátja épp nem ér rá.
2013. febr. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
15:30 énis épp erre gondoltam :/:) de reggel mikor mentünk ki a buszhoz kézenfogva mentünk..meg suliba is megcsókoltam meg puszilgattam is..:):/
2013. febr. 27. 15:37
 9/12 anonim ***** válasza:
Egy kicsit pontosabban... Amikor ott aludt nálatok8nem akarok bunkó lenni) de MI volt. Csak hülyülés vagy vlmi komolyabb is....?? Amúgy tök aranyos h ez az egész de nem is normális. Azt is lehet mondani h a pasiját megcsalja veled. Te hogy éreznéd magad h a csajod megcsalt valakivel míg ti "boldog kapcsolatba" vagytok. lehet h az. beszéld meg vele ,mert ez egy idő után nem lesz jó. Senkinek se. a pasinak se neked se mert előbb-utóbb ha nem vállal fel akkor megunod. A pasija meg rájön h megcsalta és akkor úgy már neki se nagyon fog így kelleni. A csaj is pórul jár mert egyikőtök se lesz ott neki. Beszéljétek meg mihamarabb és mondd meg neki h válasszon de kettő egyszerre nem megy. Nem helyes . Senki részéről se. :)
2013. febr. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
19:22 koszonom valaszod, igen, volt komolyabb is.. azota beszeltem vele es a bnojevel is.. a baratnoje azt mondta hogy ha kimegy a pasija nemetbe dolgozni akkor valoszinuleg szakitani fognak..es osszejon velem. eddig ugy volt hogy tavasszal megy ki aztan ma megkerdeztem a csajt es kiderult h telen megy csak vagy jovore..:( nem tusom meddig birom..nem tudom feladni
2013. febr. 28. 22:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!