Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak enge kerget az őrületbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak enge kerget az őrületbe ez az alfahím elmélet, az, hogy minden lánynak alfahím kell és emiatt a félénkebb, csendes, visszahúzódó, de rendes fiúknak nem lehet barátnője, mert nem is tudnak hozzájuk vonzódni a lányok?

Figyelt kérdés
2013. febr. 28. 12:51
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

ALFAHÍM = ROSSZFIÚ!!! Bár nem mindig, mert egy sikeres befolyásos férfi, is alfahímnek számít, ez utóbbi inkább felnőttkorban.


Kikhez vonzódnak a nők? A rosszfiúkhoz, és a sikeres, vezetői képességekkel rendelkező férfiakhoz!


Szóval az elmélet nem baromság! Létező, megfigyelhető dolog! 25/F

2013. febr. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

En ezzel egyetertek. Csak nem ugy, ahogyan Ti gondoljatok.


Szerintem a Nok ahhoz vonzodnak, akihez a tobbi No is vonzodik. Aki masnak is kell, az kell nekem is. Olyan ez, mint egy I-Phone!

2013. febr. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

pedig nem ahhoz vonzódnak a lányok

ez látszik, mert mindenki a felszínt látja, pedig rengeteg lány is magányos, csak őket szintén nem látja senki N

2013. febr. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

Persze ez létező dolog. Csak nem úgy, ahogy használják.

1. 18 év felett ki szokott alfa hímezni? Max a szellemileg visszamaradt egyedek.

2. Tehát 18 év alattiakról beszélünk. Ahol kiket tekintenek alfa hímnek? A csilli-villi dísz b*zikat, akik maguk alá huggyantanak, ha kétértelműen nézel rájuk. :-)

3. Egyszerűbb lenne homár kiskamaszoknak hívni őket, de az alfa hím valamiért szimpatikusabb nekik...

2013. febr. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
59%

A félénk, csendes, visszahúzódó fiúkkal nincs baj, sőt, a romantikus, bújós ferfiakkal sincs baj. Azokkal van, akik ezeket a címkéket magukra akasztják, és ehhez hasonló kérdéseket írnak ki, mert ők általában csak pózolnak és a fenti tulajdonságoknak csak a felületét ismerik és próbálják magukra erőltetni, de amúgy első sorban csak panaszkodni és nyafogni szeretnek, no meg másokat hibáztatni.

Alfahím-elmélet annyira létezik, mint barátzóna: ha elhiszed, van, ha nem hiszed el, sosem létezett és nem is fog.

(lehet, Kérdező, hogy te vagy a bizonyos KIVÉTEL, aki amúgy tényleg ilyen, de általában akik ilyen kérdéseket tesznek föl, csak megerősítést várnak arra, hogy a nők szemetek, hogy bizonyítva érezhessék a búgócsigát, amibe belepörögtek)

2013. febr. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Senki megfigyeléseit, tapasztalatait nem vitatom, de ilyet mondani egy fiúnak, hogy sose lesz barátnőd, az bizony baromság, nem igaz, és csak ártasz vele neki, pont azért, mert nem fedi 100%-ban a valóságot.

Én pl. nem kifejezetten vonzódom az alfahímekhez. Nem is kategorizálok, az az igazság. Egy! olyan barátom volt, akire többé-kevésbé ráhúzható volt az alfahím megnevezés, mert sikeres, vezető típusú volt, de ennyiben ki is merült a dolog.

Pont tegnap hallgattam egy előadást a kollektív tudattalannal és a párkapcsolatokkal kapcsolatban. E szerint több férfi (és női) archetípus létezik, nem csak a "hősi", "erős", "szép", "rosszfiús", "alfahím" típus. Ebből indulva kifejti, hogy nem mindenkinek ugyanaz az archetípus az ideálja.

2013. febr. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Utolsó!


Ez az előadás fönt van az interneten is?

Vagy van a témáról könyv?

2013. febr. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Neten hallgattam, Kaló Jenő tartott előadást. Lehet, hogy lelombozza majd itt az érdeklődést, mert asztrológus az illető (tudom, milyen az általános vélekedés erről a GYK-n), de a jung-i pszichológiával is foglalkozik.

Itt van a vidi, kb. a 12. perctől kapcsolódik a témához:

http://www.youtube.com/watch?v=3GcEKHraxNw&list=HL1362056358

2013. febr. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Mert a csajok róluk hiszik el, hogy meg tudják védeni Őket, Egy csendes, visszahúzódó srác nem fog senkit lepofozni, ha beszólnak nekik, nem nézik ki belőle a csajok, hogy elég bátor hozzá.

Meg csordaszellem...

De jah, engem is zavar:D

2013. febr. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Al Fahim:

[link]


Meg Pamit is levarrta...

2013. febr. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!