Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most mi lesz? PLS HELP! Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mi lesz? PLS HELP! Ti mit csinálnátok?

Figyelt kérdés

Van egy srác aki el kezte etetni a fejem h mennyire szeret meg minden,amikor úgy gondoltam h lépni kéne a kapcsolatba valamit..le pattintott..meg várta míg teljesen bele habarodok,meg bele szeretek.és tutta h mennyire ki készülök..még most ish naon szeretem.

De nem tudok új pár kapcsolatott kezdeni, ez miatt mert mindig ő jár az eszemben.Nem tudok tovább lépni..és szenvedek ő miatta...

Mi tévő legyek???

Útálom de mégis szeretem naon!!!!

Ha látom egszerűen a gyűlölet fog el és a szerelem.


2009. szept. 11. 19:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Pedig lépj tovább valahogy, mer ha már egyszer átvágott nem hiányozna hogy mégegyszer átvágjon.
2009. szept. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Gyűlölet 'üzemmódba, kell kapcsolni!Csak így tudod elfelejteni!Nehogy már esedezz érte ha elhagyott és nem törődött az érzéseiddel...
2009. szept. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
nem gyűlölet üzemmód. hanem "leszarom" üzemmód. ugyanis ha gyűlölöd, akkor érzel iránta valamit. ne foglalkozz vele. tudom nehéz, de próbáld meg.
2009. szept. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ja bocsi tényleg leszarom 'üzemmód,!
2009. szept. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

A csalódottság érzése csak akkor fog elmúlni ha találsz valakit aki érdekesebb mint ez az érzésed. Vagy szenvedhetsz egyedül míg az idő el nem fed mindent.

Nem tehetsz semmit...ha ráakaszkodsz akkor lepattint megint.

Tovább kell lépned azzal hogy társaságba jársz, lefoglalod magad különféle programokkal hogy minél kevesebb erőd maradjon rá gondolni. Menj el versenytáncolni vagy jógázni...teaházba haverokkal...

Jelenleg kínlódsz...legszívesebben lezúznád, aztán végigcsókolnád mindenhol ahol bántottad:D Nem szabad hogy ezt tedd magaddal, én is hasonló helyzetben vagyok...a lány még a lelkemben van pedig nem lett sokminden a dologból...ugyhogy eljárok sörözgetni, partizgatni, kempo-zni, néptáncolni:D...nem feltétlen a kapcsolatot keresem, de így legalább embereket ismerek meg, és lefoglal. Ne juss el odáig hogy hiányozzon az ki nem szeretett mint ahogy velem történik, ne várd meg....mert a hiányát csak egyetlen dolog fogja tudni csak enyhíteni, az ha újra látod.

Ne gondolj másik kapcsolatra csak menj ki a világba és élvezd az életet...rengeteg fiú van aki csak egy olyan barátnőre vár mint amilyen te vagy:D

jakomo 25F

2009. szept. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2009. szept. 12. 11:06
 7/7 anonim ***** válasza:
Az idő majd megoldja és elfelejted...
2009. szept. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!