Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy új típusú Audim,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy új típusú Audim, saját házam, jól menő cégem és mégis magányos vegyek, ez hogy lehet?

Figyelt kérdés

Hihetetlen.:o


25F


2013. márc. 5. 19:01
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Az Audi nem akkora autó...

Hát,nem ettől függ,valaki tud-e csajozni.

2013. márc. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Nekem tökéletesen megfelel. Minden ftért sokat dolgozom, és becsülöm a pénzt. Nem anyagias világban élek..
2013. márc. 5. 19:13
 13/21 anonim ***** válasza:
Azért fura, hogy ezeket emeled ki magadról. Nem azon csodálkozol, hogy fiatal, normális felfogású, kedves srác létedre nincs barátnőd...
2013. márc. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy szimplán csúnya vagy? :)
2013. márc. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Ezt én nem hiszem el!

Ha így sincs csajod,akkor bénább vagy mint Dumb és Dumber együttvéve.

2013. márc. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
És idővel hogy állsz? A munka nem emészti fel? ha nem fejben van a hiba és quasimodo sem vagy akkor másra nem tudok gondolni.
2013. márc. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Rengeteget dolgozom, van hogy napi 12-13h-t dolgozom, de van olyan is, hogy csak 6-7h-t. Bár mindenképp többet vesz el az időmből, mint egy beosztott meló.. viszont kötetlen! Tehát 11kor kinn ebédelek városban, vagy csak leugrok ügyeket intézni, stb. Keveset járok el, de ..
2013. márc. 6. 15:37
 18/21 anonim ***** válasza:

Mert míg felépítetted az egzisztenciádat, nem építetted az emberi kapcsolataidat.


Szerintem amikor találkozol egy lánnyal, aki tetszik, ne lebegtesd előtte a pénzedet. A r*bancokat meg kerüld (tele van velük pl. az Oxygen fitness is), mert azok csak lehúznak, de agyuk nincs. Teljesen beégetnek a társaságban.

2013. márc. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

Nem hiszem fenyegetne engem az, hogy kihasználnának.:) Azért gazdag nem vagyok, inkább az átlagon felül élek.


A problémám inkább az, hogy elszoktam az egésztől. Nem járok el, és maximum férfiakkal egyeztetek.:S Így fogalmam sincs hogy lehetne egyáltalán ismerkedni is!

2013. márc. 6. 20:00
 20/21 anonim válasza:
a pénz nem boldogít
2013. jún. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!