Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 27 évesen szűz pasi vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

27 évesen szűz pasi vagyok, folyon elutasítottak. Pedig nem vagyok menthetetlenül ronda. Szerintetek (tudom, hogy vérlázító a kérdés) ha egy átlagosan csinos lánynak felajánlom az új Galaxy Note-omat, akkor lefeküdne velem?

Figyelt kérdés
Tehát eljönne-e vele szerintetek (vagy van-e olyan nem túl szép, de nem is csúnya, átlagosan csinos, bájos lány)egy lány randira 2-3 alkalomra, ha ott is mindent fizetek neki, illetve ha lefekszik velem, akkor a Samsung Note telefonomat (több mint 100 ezer ft)odaadnám neki végleg? Esetleg az ipademet is még egy alkalomért. Létezik ilyen még? Nem az itteni lányokra gondoltam, mert ők nem ilyenek és élből elutasítják az ilyet. Ne kövezzetek meg, nem akarom megtenni, de ha végleg ilyenhez kellene folyamodnom, lenne szerintetek olyan nem ronda, átlagos lány, aki ilyenben benne lenne?
2013. márc. 5. 19:36
1 2 3 4
 31/36 A kérdező kommentje:
Tényleg ilyenek legtöbben, hogy szakítanak és ha nem repülsz rá azonnal (már akinek van esélye a csajoknál) akkor 1-2 hét múlva, már szépfiúval mennek kézen fogva. Szinte mindig.
2013. márc. 5. 20:56
 32/36 anonim ***** válasza:

ez elég furcsa..27 évesen..

küldenél magadról képet?

Mert nem tudom elhinni, hogy a 27 éved alatt nem találkoztál olyan lánnyal akinek bejöttél volna.

17/L

2013. márc. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
44%

Hogy te mekkora egy idióta vagy! Látszik hogy a diplomával intelligenciát nem adnak! Csak lejáratod az értelmiségieket, te nyomorék!

Inkább tanultál volna egy szakmát, és már lenne normális feleséged és családod, te életképtelen!

És el lehet húzni erről az oldalról, egyre több itt az ilyen lúzer szar!

2013. márc. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
Nagyon nagyon rossz úton jársz. Lehet az én felfogássommal van baj mert nálam a szex csak szerelemben, párkapcsolatban van, de végtelenül felháborítónak tartánám ha egy srác akivel randizok ilyennel állna elő. Minek néz ez engem, k€rvának? Ha csak szex kell ne add elő ezt az érzelmes körítést, ha meg kapcsolatot akarsz mi az hogy fizetsz érte? Kapnál egy pofont és az életbe nem látnál kb ennyit érnél el. Engem az átlagtól szebbnek tartanak ugyan (nem dicsekvés) de sokkal több tőlem klasszisokkal jobb nő rohangál az utcán, szerintem nincs olyan egészséges önbizalommal rendelkező csaj aki ne tartana egy ilyen kérést megalázónak és felháborítónak. Magatad járatod le vele. Az egész felfogásod rossz, a csajokat nem piedesztálra kell emelni hanem egyenrangú partnerként kezelni. Persze találnál olyat aki belemenne nem is keveset csak azok nem pont olyanok mint amire szerintem te vágysz. A szexet meg lehet venni, a szerelmet nem.
2013. márc. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
Nekem chaten mondta valaki, hogy ő be szokott lépni csajokhoz, és azt kérdi: LEszopsz pénzért? És vannak akik igent mondanak. Ezek a csajok nem prostik alapból, csak meg vannak szorulva, és mivel nem olyan kiéltek, mint az igazi prostik, akik egy nap 10-20 pasival vannak, még élvezik is. De nem próbáltam, csak hallottam. Viszont nagy balek leszel, ha 100 ezret fizetsz egy numeráért. Max. 10 ezer a reális, és kp-ban.
2013. márc. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
X. kerületben hajnalban ingyen lecummantanak! :D
2018. szept. 11. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!