Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 27 évesen szűz pasi vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

27 évesen szűz pasi vagyok, folyon elutasítottak. Pedig nem vagyok menthetetlenül ronda. Szerintetek (tudom, hogy vérlázító a kérdés) ha egy átlagosan csinos lánynak felajánlom az új Galaxy Note-omat, akkor lefeküdne velem?

Figyelt kérdés
Tehát eljönne-e vele szerintetek (vagy van-e olyan nem túl szép, de nem is csúnya, átlagosan csinos, bájos lány)egy lány randira 2-3 alkalomra, ha ott is mindent fizetek neki, illetve ha lefekszik velem, akkor a Samsung Note telefonomat (több mint 100 ezer ft)odaadnám neki végleg? Esetleg az ipademet is még egy alkalomért. Létezik ilyen még? Nem az itteni lányokra gondoltam, mert ők nem ilyenek és élből elutasítják az ilyet. Ne kövezzetek meg, nem akarom megtenni, de ha végleg ilyenhez kellene folyamodnom, lenne szerintetek olyan nem ronda, átlagos lány, aki ilyenben benne lenne?
2013. márc. 5. 19:36
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, isten hozott a szép új világban!
2013. márc. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 A kérdező kommentje:
Nincsenek irreális elvárásaim, túl szép lányokhoz elvből sem megyek oda, van önkritikám. De tárkeresőn is mindig az van valamiért (van egy kedves valaki aki ezt kérdezte tőlem privben), hogy képet kérnek mindig, ha hosszasan írok szépet, jót, vicceset stb, akkor is képet kérnek, ha meg baz nem stimmel (soha nem stimmel valamiért), akkor soha nem írnak már vissza, mintha meghaltak volna. Ezért már attól is ótzkodok.
2013. márc. 5. 20:09
 23/36 A kérdező kommentje:
Egy rakat ronda ember van a szomszédban, 45-50 évesek és mindnek lett felesége, gyerekei. De mostanság az ilyen ronda srácok legtöbbje valamiért egyedülálló. Érthetetlen. Pedig nem mások ezek a pasik, mint a 20-30-40 évvel ezelőtti ronda pasik.
2013. márc. 5. 20:12
 24/36 anonim ***** válasza:

Inkább add el,gyűjts még hozzá és vegyél egy Xperia Z-t!

Én ezt tenném!

2013. márc. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 A kérdező kommentje:
Az xperia Z csajozós telefon? Én ebben nem bízom. Nncs benne túl sok realitás.
2013. márc. 5. 20:24
 26/36 anonim ***** válasza:
Haver, olyan nincs, hogy csajozós telefon. Csajozós verda van, de telefon nincs.
2013. márc. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:

Nemtom,de király kis teló,az biztos.

Am mit problémázol?

Eladod a Note-ot elmész egy bombaprostihoz,30-50k közt már lehet kapni jókat,és még pénzed is marad.

2013. márc. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
Én megduglak ingyen
2013. márc. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
tuti szivatod itt a népet :D 27 évesen szűz meg telefon egy dugásért áá ilyen nincs ha meg igaz az a te hibád minden nőt meglehet fektetni mindegy hogy ha ronda az ember vagy átlagos vagy jóképű a magabiztosság igényesség és a humor
2013. márc. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:

Nem nem lehet minden nőt megfektetni. Viszont néha a pasik azt hiszik, hogy a nők amúgy szinglik és csak arra várnak, hogy meglássanak, vagy, hogy odamenj, vagy, hogy rá írj. Nekem az szokott az agyamra menni, hogy 1 hetet nem bírnak ki egyedül. Piff forró váltás.. A lassabban ismerkedős srácoknak esélye nincs, mert mire másodszor beszélsz vele már mással jár.


Egyébként én tizenéves koromban találkoztam ilyen leszondázós és egyéb véleményt nyilvánító nővel. Nem is értem. Egy 25 körüli csaj mondjuk lenyomiz, meg debilez ?

2013. márc. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!