Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 27 évesen szűz pasi vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

27 évesen szűz pasi vagyok, folyon elutasítottak. Pedig nem vagyok menthetetlenül ronda. Szerintetek (tudom, hogy vérlázító a kérdés) ha egy átlagosan csinos lánynak felajánlom az új Galaxy Note-omat, akkor lefeküdne velem?

Figyelt kérdés
Tehát eljönne-e vele szerintetek (vagy van-e olyan nem túl szép, de nem is csúnya, átlagosan csinos, bájos lány)egy lány randira 2-3 alkalomra, ha ott is mindent fizetek neki, illetve ha lefekszik velem, akkor a Samsung Note telefonomat (több mint 100 ezer ft)odaadnám neki végleg? Esetleg az ipademet is még egy alkalomért. Létezik ilyen még? Nem az itteni lányokra gondoltam, mert ők nem ilyenek és élből elutasítják az ilyet. Ne kövezzetek meg, nem akarom megtenni, de ha végleg ilyenhez kellene folyamodnom, lenne szerintetek olyan nem ronda, átlagos lány, aki ilyenben benne lenne?
2013. márc. 5. 19:36
1 2 3 4
 11/36 A kérdező kommentje:
Iphone 5? Tizenévesen de jól megy valakinek, legtöbb ilyen fiatalnak nem telik arra. Én rendes munkahelyemről származó keresetből tudtam finanszírozni a gépet. Agrármérnök vagyok.
2013. márc. 5. 19:46
 12/36 anonim ***** válasza:

Hű...

A következő van. Ha ezt így felajánlod egy lánynak, akkor kb úgy fogja gondolni, hogy k-nak tartod. Ezzel nem leszel népszerű.

Érzelmeket ne várj pénzért anyagi javakért. Mert a legjobb esetben is eljátsszák. Néz körül a netten olyan lányok között, és nézd meg miket írnak róla véleményt. Azért csatlakozom az előttem szólókhoz.

Neked valamilyen segítségre van szükséged.

2013. márc. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
én a csajomnak egy 3210 vettem de én meg is ... agrármérnök hmm feltűnő kocsi divatos ruhák erre költs mert ez kell a mostani ribiknek és ki tudja lehet megtalálod az igazit egyébként hidd el egy hivatásos elhiteti veled hogy te vagy a világon a legjobb pasi mert neki ez a munkája
2013. márc. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
36%

Ne tedd, egy r.banc sem ér ennyit! Hidd el nekem, te értékesebb vagy az összes mai lánynál, nőnél. Amúgy meg én is így élek, mint te, folyton csak elutasítanak ezek a felszínes, csak a magas-jóképű pasikra bukó kis riherongyok. Nem érnek ők semmit sem, szánalmasak és felszínesek. Rendes és szép lányt még életemben nem láttam.

A csúnya, kövér lányok is csak addig rendesek veled, amíg nem kapnak meg téged utána meg le sem tudod majd vakarni őket és folyton csak ugráltatni akarnak téged. Ha már nagyon hiányzik a szex, csináld úgy, mint én prostizz. Csak 8 ezerért olyan bombanőt kaptam, akit lehet más pasi csak 50 ezerből tudott volna lefektetni. Tudod a randi és egyéb f@szságok, azok is pénzbe vannak. Főleg a mai csajok elég drágák, mert sajnos nagyon el lettek kényeztetve én ha nagyon akarnék járhatnék egy csúnya lánnyal, de jellemre a mai lányok akár csúnyák, akár szépek már annyira el vannak romolva, hogy nekem ugyan nem kellene egyik sem, inkább a prostizás, ők legalább nem vernek át, azt kapod, amire vágysz.

2013. márc. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
a helyes megfejtés megérkezett
2013. márc. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 A kérdező kommentje:
Sajnos alacsony is vagyok 171 centi és a fejemet mindig ledebilezik. Se szeri se száma hány elutasítást kaptam, kb 60 at. Egyik sem volt hajlandó észrevenni a divatos (azt mondják az a fontos. belső értékeimet . Forever alone-nak tűnik.
2013. márc. 5. 20:00
 17/36 anonim ***** válasza:

Uraim! Nagy tapsot a 14-esnek!

Kedves kérdező! Ő megmondta a megoldást!

2013. márc. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 A kérdező kommentje:
Mindig azt mondják a kopaszságom miatt, hogy mit akarsz öreg. Undorító fejed van, inkább egy varangyot csókolnék meg. Van 8-10 kiló túlsúlyom, ez még inkább olaj a tűzre, azt látom. A divatos belső értékek (mindenki azt mondja, nyűgözd le humorral, kisurgárzással stb, mert a belső a lényeg)valahogy semmit sem, érnek, ha nem is hajlandóak meghallgatni.
2013. márc. 5. 20:02
 19/36 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem, NE ADD FEL! Ne hogy már erre pazarold el.... El jön még a te időd, csak várd ki. Illetve, lehet, hogy nagyok az elvárásaid. ( Sok ismerősöm is olyan szekér után fut, ami tuti, hogy nem veszi fel... Például egy depis, viszonylag átlagos nővel nem fog összejönni egy focista jóképű srác. Egy magadhoz valóval kéne kezdeni, akivel egy szinten vagy. ... )


Fel a fejjel és irány "halászni" !

2013. márc. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 A kérdező kommentje:
14-es azt mondta, hogy minden lány egyformán pénzéhes felszínes, kevés a kivétel. Tényleg ez lenne? Nem akarom elhinni, legalábbis ha így van, kellemetlenül rosszul esne ez nekem és egy világ dőlne össze bennem. Mondjuk 50 valahány vagy 60 elutasítás után nekem is kezd ilyen véleményem lenni, ami nem szép dolog, de nekem még nem volt sikerélményem.
2013. márc. 5. 20:04
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!