Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Srácok, férfiak, az ciki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, férfiak, az ciki, hogy nincs jogsim?

Figyelt kérdés
28 éves csaj vagyok, és még nincs jogsim. Nem igazán lett volna értelme vezetni tanulnom, mert a családban apumnak van csak kocsija, de ő messze lakik tőlünk, nem tudtam volna igazán min gyakorolni. Most fogok randizni egy elég menő és jófej pasival, neki természetesen van jogsija és olyan kínosnak érzem, hogy nekem nincs:S Ez mennyire fontos egy jogsis pasinak, ti cikinek gondoljátok ezt? Furcsán néztek egy nőre, ha még ennyi idősen nincs jogsija?
2013. márc. 7. 15:04
1 2
 1/13 ASOT ***** válasza:
100%

Nem, nem gáz! Ettől nem leszel "kevesebb"

Amúgy is ...legalább kevesebb veszély lesz az utakon :)

2013. márc. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Hát szerintem nem ciki, vagyis az én helyzetem cikibb.. :) 18 évesen megszereztem, 2 évig vezettem, aztán 13 éve nem is ültem vezetőülésben... na ez se sokkal jobb. De nem érzem cikinek.
2013. márc. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

EZ csupán a csajok szemében teszi kevesebbé az embert.

Amúgy nekem sincs, pedig faszi vagyok és már elmúltam 25.

2013. márc. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nekem van jogsim es autom is, ha barhova megyunk en vezetek, innentol kezdve nalam inkabb pozitiv ha a lanynak nincs jogsija, legalabb nem kell ot meg az automat feltenem.
2013. márc. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Most mit aggódsz azon amid nincs? Atomfizikus diplomád sincs... azért nem aggódsz. De hidd el, van még egy csomó papír is ami nincs meg neked. Remélem ettől nem esel kétségbe.

(Oszt búvárvizsgád van-é?)

2013. márc. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni, de vannak olyan pasik akiknek a szemében semmit nem ér a másik ha nincs jogsija. Bár szerintem ez inkább az idősebb korosztályra vonatkozik.

28 évesen nem hiszem hogy ebből hátrányod származna, de lehet később hallgathatod majd a megjegyzéseket mikor pl. családi ünnepségre mentek és mindig a leendő párodnak/férjednek kell vezetnie. Szóval ezek a dolgok inkább később jönnek elő ahogy megfigyeltem.

2013. márc. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

De öcsém... mennyire befolyásol egy kapcsolatot egy kártya??? Ez olyan mintha két diák randizni akarna de az egyik nem mer, mert neki nincs meg az új érvényesítő matrica. Köze van a kapcsolathoz? NEM! Akkor?

Ott a tömegközlekedés (költség barátabb) vagy Ő megy el érted ami csak erősítheti a kapcsolatot. Érted már végre?

2013. márc. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

egy nőnek miért kéne jogsi? azért van a pasi h furikázza :D

egyébként nekem van és lány vagyok, de még nem sokra mentem vele, mert nálunk is apa vezet szóval felesleges...

2013. márc. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
A csajok úgyis sz@rul vezetnek :D
2013. márc. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ez kb olyan adat, minthogy valakin van nyáron baseball sapi, vagy kendő vagy napszemüveg vagy nincs. :)
2013. márc. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!