Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Srácok, férfiak, az ciki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, férfiak, az ciki, hogy nincs jogsim?

Figyelt kérdés
28 éves csaj vagyok, és még nincs jogsim. Nem igazán lett volna értelme vezetni tanulnom, mert a családban apumnak van csak kocsija, de ő messze lakik tőlünk, nem tudtam volna igazán min gyakorolni. Most fogok randizni egy elég menő és jófej pasival, neki természetesen van jogsija és olyan kínosnak érzem, hogy nekem nincs:S Ez mennyire fontos egy jogsis pasinak, ti cikinek gondoljátok ezt? Furcsán néztek egy nőre, ha még ennyi idősen nincs jogsija?
2013. márc. 7. 15:04
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Egyébként szeretnék jogsit csinálni, de egyrészt egyelőre nincs rá keretem, hogy fenntartsam egy autót, másrészt meg kocsim sincs. Vezettem már többször apámmal meg exemmel és nagyon tetszett. Szar vezető sem leszek szerintem:)
2013. márc. 7. 16:32
 12/13 anonim ***** válasza:

én pl. nem akarok autót, mert nincs rá szükségem és nem vagyok a híve, h szennyezzem vele a levegőt, pláne, hogy gyalog/tömegközlekedéssel is eljutok, ahova kell.

jogsim sincs, és nem is különösebb célom megcsinálni.

sztem ebben semmi ciki nincs.

F

2013. márc. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
én azt tudom, hogy bp mindenhogy sz@r. Ha kocsival mész, állsz a dugóban és gyűlölöd az embereket. Ha metróval mész, ültök szembe szomorúan :D Ha busszal mész megtudod mások hitvány életét, pedig nem akarod, de hülye voltál, nem hoztál zenét. Azt hiszem kicsit talán eltértem a tárgytól :D
2013. márc. 8. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!