Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha megmondod h miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megmondod h miért nem tetszik, erre megváltozik azután miért másokra nyomul?

Figyelt kérdés

szóval volt egy srác aki nem igen sikeres a csajozás terén. nálam is próbálkozott, adtam neki esélyt, csak elmondtam h ebben-abban nem tetszik. erre mindent beleadva, h nekem megfeleljen, megváltozott, de így meg ugye több csajnak bejön és jé már nem is vagyok képben nála...


hát rosszul esett, h egyedül én láttam benne rációt, szinte mindenki elutasította, erre meg nem is akar már engem.


2013. márc. 8. 13:02
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:

#9 nem a hobbim

észrevettem magamon, h reflexszerűen változtatok mindenkit, meg viszek sikerre. mindig utólag gondolkodom, h ezt se meg ezt se kellett volna mondani.

jah, elmehetnék valami olyasmiknek

2013. márc. 8. 13:24
 12/29 anonim ***** válasza:

ha elromlik a vizuális utastájékoztató, a vonatom egy utast szoktam megkérdezni, hogy jó vonaton vagyok e.. majd miután megmondja, hogy igen, arrébb megyek egy vagonnal, mert nem akarom, hogy továbbra is érintkezzek vele (lásson:D)


Te láttad a defektjét, ezek után nem jön össze a pszichológusával:D se az anyjával.. sem a lelki gondozójával.. érted na:)


és ami a hármas válaszom illeti.. gondolj bele! terelgeted az életedet.. valami miatt nem megy.. kapsz egy tanácsot, ami szerint "felturbózod" magad, így több kapu kinyílik előtted.. ki akarod próbálni magad, milyen a "felturbózott" éned, milyenek így a képességeid... nem ragadsz le annál a kapunál, ami a turbótlan énnek is nyitva állt.. résnyire, de nyitva állt.. elvégre az új "képességeiddel" nagyobb kapukat is döngethetsz, miért ne tehetnéd?


ezt Te bäsztad el csajszi, de egyébként kár sírni utána.. ne embereket emelj fel a porból, és utána akarj kezdeni velük valamit, mert abból sosem lesz semmi... mert Te már a "tanító"ja maradsz és nem más... kezdj olyannal, aki jó neked, és kapcsolaton belül hívd fel a figyelmét esetleges problémákra, amire neki kell kitalálni a megoldást! ha nem ő találja ki, akkor ugyanúgy gagyi marad, csak ráakasztottak pár karácsonyfaégőt... ha ő találja ki, akkor ő fog világítani:D


remélem érthetőek voltak a képi síkjaim:D

2013. márc. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:

"nekem ez nagyon inkorrektnek tűnik most

és pláne, hogy nem egyszer van ez velem, hogy sikerre viszek valakit, utána dobnak, mintha ez lenne a világ legtermészetesebb dolga! "


Welcome in my world! :)


Én ugyanígy jártam, csak épp mi "barátok" voltunk. Nem talált magának senkit, állítása szerint belémszeretett (viszonozni nem tudtam, mert nekem van párkapcsolatom), majd a segítségemmel becsajozott, és azóta el vagyok felejtve. Valahogy neki a kettő már nem fér össze, pedig nélkülem sehol sem lenne. Azt még hozzáteszem, hogy a barátságunk elég egyoldalú volt. Én foglalkoztam az ő problémáival, de ő az enyéimmel nem igazán, csak akkor amikor rá akart beszélni, hogy hagyjam ott a páromat...


Az ilyen embereken tovább kell lépni, és legközelebb jobban megnézni kinek segítesz és kinek nem. :)


29/n

2013. márc. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:

minden szavatokkal egyet értek, értem, elfogadom


"kezdj olyannal, aki jó neked, és kapcsolaton belül hívd fel a figyelmét esetleges problémákra,"

erre viszont annyit mondanék, az ilyen ugyanúgy lelépett, miután elég alaposan felkapaszkodott rajtam, annyi különbséggel, hogy évek mentek el vele, de ugyanez a szitu.


és jelenleg elkeserít, hogy speciel az egyetlen aki tetszik akivel most ismerkedem újabban, totálisan "tanítónak" néz, már látom rajta is tisztán.


szerintem kevesebbet kellene beszélnem, vagy nem tudom, de belőlem ösztönszerűen jönnek az ötletek, tervek, ambíciók, persze mások életére vonatkozóan, mert én meg magamat nem tudom toppra tenni. tipikus.


szóval a mostani srácnál hogy hozzam helyre? mert akkor ő is várható, hogy dobni fog, de annyiban tisztelem becsülöm, hogy ő viszont viszonoz és ad és segít, tehát nem egyoldalú. eddig...

2013. márc. 8. 13:45
 15/29 A kérdező kommentje:

* a mostani srác, nem az a srác, akiről a kérdés szól.

akiről kérdeztem, vele, csak terveim voltak, de most adta be a kulcsot felém.

2013. márc. 8. 13:49
 16/29 anonim ***** válasza:

""kezdj olyannal, aki jó neked, és kapcsolaton belül hívd fel a figyelmét esetleges problémákra,"

erre viszont annyit mondanék, az ilyen ugyanúgy lelépett, miután elég alaposan felkapaszkodott rajtam, annyi különbséggel, hogy évek mentek el vele, de ugyanez a szitu. "


mint írtam, ne alulról szedj pasit, hanem magad mellől, akit nem kell felhúzni már


"szerintem kevesebbet kellene beszélnem"

hátigen:D mint írtam priviben, elég ismerős a szitu, kb ugyanez vagyok... és meglepő módon az emberek nem szeretik, ha kioktatják őket... öz van:/

2013. márc. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:

"mint írtam, ne alulról szedj pasit, hanem magad mellől, akit nem kell felhúzni már"


a pasi egy szinten volt vele, csak kitaláltam hogy tudnánk még több pénzt össze szedni. ő azt mondta, majd ő megcsinálja, én maradjak a s*ggemen és meglesz a közös mindenünk - eljegyzés is volt - erre ahogy megcsinálta, lelépett.. sokan mondják a pénz megváltoztat..szóval ennyit az egy szintről. ha az egyik előrébb lép, lelép. egy kapcsolatban arra kell vigyázni, h ne előzzenek meg? versenyzés van?


"az emberek nem szeretik, ha kioktatják őket... öz van:/"


nem kioktatok soha! én csak azt mondom én hogy csinálom/nám, én mit tennék, én mit gondolok erről, nekem mi hogy tetszik, szóval én magamról beszélek tulajdonképpen reagálva arra, amit ő mondott.


példa: egyik srác mondja, hogy albérletben él, elég nehéz, de jó a kéró. erre én: én is, de én kisebbet bérelek, mert a kényelem helyett a fennmaradót (amit nagyobbra költenék)én inkább gyűjtöm, és x év múlva ennyi millióm, lesz másik x év múlva annyi és abból el tudok indulni így meg úgy, meg még 3 opció hogy hogyan és miképpen.

erre ő: hol érdemes nyitni számlát gyűjteni?

erre én: mivel ilyen körökben dolgoztam átlátom ezek azok(elég nagy réteg bank, biztosító, állami megtak-k) stb működését, a mai tapasztalatommal ami a legjobban garantálja a profitot, meg a tőkegaranciát, az x hely.


és most ő megy és nyit egy számlát ott.


szóval nem kioktatok soha. csak az én gondolkodásomról beszélek

2013. márc. 8. 14:05
 18/29 A kérdező kommentje:
*velem
2013. márc. 8. 14:05
 19/29 A kérdező kommentje:

és pl még így beszéltem:


ő: sokba kerül, de nagyon jó a lakás, megéri :)

erre én: mondod ezt annak, aki fele annyit fizet egy albérletre, szerinted osztom? :)

2013. márc. 8. 14:10
 20/29 A kérdező kommentje:
szóval ez az albérletes srác is hogy lehet ilyen felállással életem párja? help!
2013. márc. 8. 14:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!