Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha megmondod h miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megmondod h miért nem tetszik, erre megváltozik azután miért másokra nyomul?

Figyelt kérdés

szóval volt egy srác aki nem igen sikeres a csajozás terén. nálam is próbálkozott, adtam neki esélyt, csak elmondtam h ebben-abban nem tetszik. erre mindent beleadva, h nekem megfeleljen, megváltozott, de így meg ugye több csajnak bejön és jé már nem is vagyok képben nála...


hát rosszul esett, h egyedül én láttam benne rációt, szinte mindenki elutasította, erre meg nem is akar már engem.


2013. márc. 8. 13:02
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

értemén, hogy nem kioktatásnak szánod, csak másoknak úgy jön le... mondom, nekem ugyanez:D

hm.. a pénzszerzős módszert esetleg leírhatnád priviben:D

2013. márc. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
A legegyszerűbb, ha sokszor kikéred a véleményét olyasmiben, amiről tudod, hogy ért hozzá és meg is fogadod. Így kölcsönös lesz a dolog.
2013. márc. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:

a pénzszerzős módszer sem volt nagy kunszt, leírhatom itt is.

külföld. egy darabig. kitűzve, hogy mennyi kell, mihez, mennyi időn belül. és abból hogy indulsz el, mit akarsz stb.nagyobb terv esetén az itthoni munkát is hazajőve előre be lehet biztosítani megfelelő emberekkel.szóval akiket hívnak/várnak dolgozni, mert jó munkaerő és hiány van belőlük, vagy stb.


de ugye, hogy te sem kioktatásnak veszed tőlem? tehát nem ugyanaz :D


de szóval a mostani srácot nem akarom elcseszni, mert megláttam benne olyat, amit szinte senkiben nem látok meg soha, szóval nagyon nagy érték az én szememben, mert ugye mások azt sem tudják, hogy lehet értékelni olyan dolgokat, meg vannak olyan dolgok amit ha tudna hogy vannak, soha nem akarná elengedni és csak nagyon de nagyon kevesekben van meg.


szóval kapok tanácsot?

2013. márc. 8. 14:35
 24/29 A kérdező kommentje:
#22 jelenleg kölcsönös a dolog. csak épp ez tart össze és nem az érzelmek felé van tendálva minden. már azon is gondolkodik, hogy logikailag ha össze költöznénk, anyagilag mekkorát haladnánk. logikailag nézi...mert ugye ilyen alapon beszélgetünk, ahhoz képest, hogy társkeresőről ismerjük egymást..logikázunk. elkeserít :(
2013. márc. 8. 14:36
 25/29 anonim ***** válasza:
Nem fogadtad el olyannak, amilyen volt, meg akartad változtatni. Erre most beszoptad. Mit vártál, hogy majd futni fog utánad? Meg is érdemelted.
2013. márc. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:

én nem akartam megváltoztatni. felőlem maradhat nagy kéróban, nem kell gyűjtenie sem, én mindezt nem azért mondtam, h ő megváltozzon. magamról beszéltem én hogy csinálom. és ennyi.


és én nem érzem úgy, hogy minden veszve van, mert elvégre csak vagyok nő is valahol, nem csak agyam van, vagy olyasmi.


pedig hogy megörültem hogy jött válasz..

2013. márc. 8. 15:05
 27/29 A kérdező kommentje:
de ha a kérdésben szereplő srácra értetted, arról csak annyit, h nem megváltozva senkinek nem jött be. szóval akkor ez nálam miért is indok? egyik csaj sem akarta megváltoztatni, szimplán senkinek nem kellett. egyedül én láttam benne rációt.
2013. márc. 8. 15:07
 28/29 A kérdező kommentje:

ééés hogy megírta, hogy ismerkedik egy csajjal, most nem érti, h mi a bajom! szóval ez tényleg olyan, mintha a világ legtermészetesebb dolga lenne!

ilyen nincs, csak álmodom ugye?

2013. márc. 8. 15:15
 29/29 anonim ***** válasza:

Nekem is segíthetnél valami aktív konstruktív ideával.:)

Ha ilyen ász vagy.;-)

2013. márc. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!